Jump to content

Rząd pamiętał tylko o części kombatantów


Recommended Posts

Każda kolejna ustawa-uchwała-rozporządzenie wprowadza tylko chaos i zamieszanie. Był już pomysł ( obgadywany na forum ), żeby uhonorować tylko żołnierzy związanych z Rządem londyńskim ( omijało to wszystkich idących ze Wschodu i różnej maści partyzantki ludowe, socjalistyczne, komunistyczne, skrajnie prawicowe ). Był pomysł, żeby wszystkich wrzucić do jednego wora, ale pomijano ofiary po '45. Teraz kolejny ułomny pomysł ( który, jak rozumiem, pomija wszystkie ofiary z innymi datami ).

PS Coś bym jeszcze dopisał, ale mnie będą próbowali zjeść. Same próby zniosę, ale niektórzy Użytkownicy mogą nie zapanować nad klawiaturami. A wtedy problem... :-)
Link to comment
Share on other sites

Woytas, ty nie bądź taki Józek B. Temat jest a wnioski się same narzucają jak się popatrzy na daty. Nic Ci to nie mówi, bo mnie wiele. Przed 1956 to co, święte dziewice rządziły, sami Polacy, nie mordowali, nie gnoili ludzi. Więc nie wprowadzaj tu jakiejś cenzury prewencyjnej bo tego nigdy na Odkrywcy" nie było.
Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że nikt nie zastanowił się co z pozostałymi ofiarami ( których kalendarz nie objął ).

A służbowo- gdzie widzisz cenzurę prewencyjną? To raz. Dwa- jeśli masz do W pytania osobiste polecam korespondencję @ na priv..


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 07:10 22-03-2009
Link to comment
Share on other sites

Powiem tak : w mojej okolicy bytuje weteran DWS , którego nawet na leki nie stać . W kilka lat zredukowano człowieka do roli dziadka śmietnikowego. A zgnoił go ostatecznie jeden z bojowników opozycji demokratycznej" . Który teraz pierwszy wyciągnie łapki. Dlaczego tak sądzę ? Ano dlatego że już to robił , więc kolejna okazja.. Oczywiście fakt (zweryfikowany) ze za PRL był cinkciarzem nie ma znaczenia - wszak cierpiał prześladowania ze strony SB...Tylko czekać aż wytoczy RP proces o zwrot walorów" razy inflacja razy utracone potencjalne zyski razy straty moralne..
PS Sprawą weterana proszę się nie żołądkować , zajęli się nią ludzie honoru. I nawet nie zgadniecie , gdzie takowych można znaleźć ... ;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information