Skocz do zawartości

ACE 150 dziwna cena


OloOcki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi o kryzys. Monitorowałem cenę Garretta od grudnia '08 do stycznia '09, i z dniem 3 stycznia cena weszła na wyższy pułap, zarówno dla 250-tki jak i wspomnianej 150-tki. Po prostu nowy rok zawsze się wita wzrostem cen i strajkami ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garrety są kupowazne za dolary wiec cena poszła strasznie do gory. Ja kupiłem kanarka, potem on trafil do kolegi, 2 lata uzywany byl, a wczoraj na allegro zostal sprzedany za większą kase niz ja zapłaciłem 2 lata temu pomimo ze uzywany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ceny wzrosły nawet jeśli towar był jeszcze sprowadzony przed kryzysem po korzystnym kursie. To takie płacenie za nic jak napisał piotr777
Trzeba się trzymać starych wykrywaczy póki złotówka się nie wzmocni :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
To możecie długo czekać, bo ceny dolar za ~3zł i euro za ~4 złote są cenami normalnymi. 1,5 roku temu była zupełnie anormalna sytuacja, że euro kosztowało nieco ponad 3zł a dolar nieco powyżej 2zł.

Mój ojciec latami katował FSO 126P i czekał aż samochody stanieją. No i doczekał się, ale w wieku takim ze już co najwyżej taksówką może się przejechać :)
A druga strona medalu jest taka, że nie warto podejmować pochopnych decyzji i wydawać na szybko ciężko zaoszczędzonej kasy, dopóki nie ma takiej potrzeby. Tym bardziej że technika posuwa się do przodu i pojawiają się urządzenia w coraz lepszej cenie w stosunku do parametrów.
Kanarek to NIE SĄ dobrze wydane pieniądze. Kupiłem córce na komunię w dobrej cenie sklepowej i gdyby był wtedy droższy o 100zł już bym nie kupił. Bo ten sprzęt już wtedy był na granicy sensowności zakupu.
Spokojnie, przyjdzie wiosna, przyjdą nowe ceny i nowe, lepsze sprzęty a na giełdach wysypią się używki i będą konkurować ceną. Zimą i tak nikt normalny nie lata ze szpadlem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie