Jump to content

ACE 150 dziwna cena


OloOcki

Recommended Posts

Nie chodzi o kryzys. Monitorowałem cenę Garretta od grudnia '08 do stycznia '09, i z dniem 3 stycznia cena weszła na wyższy pułap, zarówno dla 250-tki jak i wspomnianej 150-tki. Po prostu nowy rok zawsze się wita wzrostem cen i strajkami ;)
Link to comment
Share on other sites

garrety są kupowazne za dolary wiec cena poszła strasznie do gory. Ja kupiłem kanarka, potem on trafil do kolegi, 2 lata uzywany byl, a wczoraj na allegro zostal sprzedany za większą kase niz ja zapłaciłem 2 lata temu pomimo ze uzywany
Link to comment
Share on other sites

Szkoda tylko, że ceny wzrosły nawet jeśli towar był jeszcze sprowadzony przed kryzysem po korzystnym kursie. To takie płacenie za nic jak napisał piotr777
Trzeba się trzymać starych wykrywaczy póki złotówka się nie wzmocni :)
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
To możecie długo czekać, bo ceny dolar za ~3zł i euro za ~4 złote są cenami normalnymi. 1,5 roku temu była zupełnie anormalna sytuacja, że euro kosztowało nieco ponad 3zł a dolar nieco powyżej 2zł.

Mój ojciec latami katował FSO 126P i czekał aż samochody stanieją. No i doczekał się, ale w wieku takim ze już co najwyżej taksówką może się przejechać :)
A druga strona medalu jest taka, że nie warto podejmować pochopnych decyzji i wydawać na szybko ciężko zaoszczędzonej kasy, dopóki nie ma takiej potrzeby. Tym bardziej że technika posuwa się do przodu i pojawiają się urządzenia w coraz lepszej cenie w stosunku do parametrów.
Kanarek to NIE SĄ dobrze wydane pieniądze. Kupiłem córce na komunię w dobrej cenie sklepowej i gdyby był wtedy droższy o 100zł już bym nie kupił. Bo ten sprzęt już wtedy był na granicy sensowności zakupu.
Spokojnie, przyjdzie wiosna, przyjdą nowe ceny i nowe, lepsze sprzęty a na giełdach wysypią się używki i będą konkurować ceną. Zimą i tak nikt normalny nie lata ze szpadlem.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information