Skocz do zawartości

Do moderatora


jeremiahjohnson

Rekomendowane odpowiedzi

Moje pytanie brzmi : czemu moje odpowiedzi i komentarze nie ukazuja sie na forum , tym oraz identyfikacje ? .Do tej pory ukazaly sie tylko raz mimo ze wszystkie byly jasne , konkretne i rzeczowe . Moze popelniam jakis blad w sztuce ? Chociaz nie sadze poniewaz po dodaniu mojego komentarza pokazuje sie wiadomosc ze moja odpowiedz zostala wyslana a po zatwierdzeniu przez moderatora zostanie pokazana .I na tym wszystko sie konczy . Prosze o odpowiedz .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie. Jedna odpowiedź ukazała się za trzecim razem po kilku dniach, druga w ogóle nie. W żadnej nie używałem obraźliwych sformułowań itp. Czy trzeba zgadzać się z linią partii", żeby być publikowany bez problemów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątki muszą być zaakceptowane prze Moderatora. To raz. Dwa- Jeremiah- widzę, że widzę czyli ktoś już zaakceptował. Trzy- Moderator też człowiek i nie ślęczy 24 godziny przed monitorem, ma rodzinę, pracę, itp.

A Lesiu może wnioski sam wyciągnąć przy okazji.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 21:04 06-01-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pewnie CENZURA!!! Precz z UKŁADEM!!! Precz z LINIĄ PARTII!!! Precz z BOCIANEM!!!


Ludzie może nauczcie się cierpliwości, co prawda możemy sprawdzać 100 postów wstecz, ale czasami od jednego logowania do 2 mija np 200 postów no i nie zawsze sprawdzam te 100 postów, bo akurat trafi mi się ciekawa" ozmowa" na forum i tym się zajmę i najzwyczajniej na świecie zapomnę...

A jak dokładniej przejże wszystkie działy na forum to akceptuje wszystko co się da, poza tym musimy dokładnie sprawdzać każdy post, bo mógł być on np celowo ukryty przez innego moderatora a nie z automatu.



Pozwolę sobie przytoczyć jeden z punktów regulaminu (http://www.odkrywca.pl/zanim-dodasz-przedmiot-do-identyfikacji-przeczytaj,636206.html#636206) kol. mietka – moderatora działu identyfikacja

8) Osoby z niewielka ilością postów muszą mieć zaakceptowane nowe posty i watki, tak wiec jeśli po dodaniu nie będzie widać postu/wątku, należy poczekać, zostanie uwidoczniony po akceptacji. Nie zakładajmy wątku ponownie, ani nie dublujmy postów.



Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lesiu, przykłady, linki... Ja też mogę rzucać oskarżenia, ba, nawet dawać kartki, w nieograniczonych ilościach... Jednak nie robię tego bez dowodów. Zresztą gdybyście mieli rację to dopuścilibyśmy ten wątek? Nawet by go nikt nie zobaczył... A tak to przynajmniej te osoby, które nie były w stanie zauważyć informacji o tym, że post musi być zaakceptowany przez moderatora, mogły zobaczyć dlaczego jego postów wciąż nie ma.


Nie chodzi o to, że post nie przechodzi, tylko pozostaje niezauważony ale po jakimś czasie przecież się pojawia.


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Hitboy64 16:18 07-01-2009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad prośbą do moda o utworzenie nowego podforum zatytułowanego skargi na MOD'a" czytając po raz 'enty' wątki tego rodzaju niedoinformowanych z własnej woli userów...
Ale najpierw założę kolejny temat na Głównym adresowany do moda, a następnie w nim poruszę ten temat :) Tak żeby było zgodnie z panującą tendencją.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że ta dyskusja przybiera zbyt wielkie rozmiary, ale jeżeli chcesz przykładu:
17.12.2008 napisałem w wątku http://www.odkrywca.pl/replika-muduru-ss,645252.html#645252 , odpowiadając użytkowi Seeteufel, czy aby nie przesadza w swojej reakcji, bo twórca wątku w końcu postarał się, znalazł forum, zapytał, a mógł na przykład obszyć polski mundur wz.93 obszyciami SS (co widzieliśmy na zamieszczonych w innym temacie zdjęciach), że prośba o w miarę tanie rozwiązanie" nie oznacza, że kolesie chcą robić popelinę, że zawsze można powiedzieć absolutnym minimum jest XYZ", że trzeba zauważać też specyfikę ASG...Post do tej pory się nie ukazał, zresztą byłoby to teraz bez sensu.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu jak pan moderator ma jakies uwagi to pierze to publicznie na forum zamiast pofatygowac sie i wyslac na emaila ? Dlaczego my musimy fatygowac sie i slac emaile do wielebnego moda ? To pytanie do modow ,nie do ich zaprzeproszeniem przydup@sow"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczyna się p.....nie kotka za pomocą młotka .Są zasady i demokracja ,pasuje zostaje ,nie pasuje , spadam ,proste.Moderatorzy i tak na wiele pozwalają ,sami się tym w pewnym sensie bawiąc ,a blokada musi być ,aby zabezpieczyć ten klimat naszego forum przed atakami zflustrowanych anarchistów i innych dewiantów wszelkiej maści .Tak myślę .Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeżeli chodzi o przetrzymywanie wątków i postów młodzieży " to uważam iż mija sie to z celem forum -gdzie wiele dyskusji odbywa sie w czasie rzeczywistym - zapewne Hicu zaraz będzie się tu produkował -to powiedzmy zrób to za trzy dni albo za tydzień ! dobrze ? Jeżeli podjęliście sie moderowania to musicie siedzieć przy komie nie ma innego wyjścia ,przetrzymywaniem linków zrażacie ludzi do siebie .Jest to złe rozwiązanie myślę że trzeba wrócić do tego jak było wcześniej –po prostu chlastać na bieżąco -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze ta mlodziez wziales w codzyslow bo np mnie ten wiek juz raczej nie dotyczy ( chyba ze mlody duchem ) . Ale z tym ze dyskusja przewaznie toczy sie na biezaco to masz racje i na przyklad to co teraz napisalem nie wiem kiedy sie ukaze i jako wyrwane z kontekstu nie bedzie wiadomo o co mi do diabla chodzi .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie