Skocz do zawartości

przełęcz dukielska


limal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
chciałbym wiedzieć coś bardziej konkretnie wiem że to w okolicach żydowskiego ale po drugiej stronie drogi jest wysokie czy tam byli też okopani czytam się coś działo czy komp letnie nic proszę o pomoc ps ten baranow to był generał lejtnant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Bo Baranow przeszkadza tylko tym co dołków nie zakopują po sobie :)
A na poważnie, to tak jak się już rzekło: teren spory, w wielu miejscach solidnie przeszukany. Ciekawsze fanty to tam jakieś 10 lat temu przestały wychodzić, obecnie tylko łuski, no chyba że się trafi miejscówkę, albo pójdzie z flaszką do jakiegoś autochtona by pokazał którędy okopy biegły a gdzie nikt jeszcze nie kopał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, dyrektor parku :) Kiedyś się z nim spotkałem w Ciechani (jak jeszcze biegł tam szlak), podejście do turystów ma dość oryginalne. Chciał nam dać mandat na szlaku, jak się dowiedział, że szliśmy drogą zakładową. Oczywiście go wyśmiałem.
Nie wiem gdzie był Baranow, dawno temu kopałem w Iwli, najciekawsze znalezisko to dwójnóg od DP, poza tym praktycznie tylko amunicja od pepeszy. Odradzam granicę w okolicy Baraniego, całe stado rozrywek leży pod drzewami, pewnie w ziemi też.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dolinie śmierci jest dość ostro kopane ale są jeszcze miejsca gdzie można naprawde coś fajnego znaleść ja jestem co roku na wykopkach a okolice krępnej I wojna sam kamień ciężko się kopie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz saperki mam zawsze kilof on zawsze się przydaję często kopiesz w tam tych rejonach może latem się spotkamy na wykopkach lub browarze szymi jesteś z tamtych okololic czy tylko tam kopisz rekracyjnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie odezwał się ktos z tamtej okolicy ktory nie pisze ze el dorado bylo 150 lat temu. ja bede w tamtych okolicach latem a dokladnie w krepnej ale samochodem bede jezdzil po calej okolicy jezeli masz fajna miejscowke na spicie browca i kopanie mozemy sie spotkac
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

limal jestem z tamtych okolic kopie tam już przeszło 7 lat co roku to mniej zmieniłem spżęt trochu lepiej ale to już nie to co było teraz przeniosłem się na wschodnią strone odrazu humor mi się poprawił jak masz ochotę to możemy się na tego browarka ugadać mój gg 11751982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do krempnej pojadę prawdopodobnie w lipcu muszę sobie załatwić kwaterę dość tanio aby chociaż tydzień posiedzieć i pokopać ja mam 400 km w jedną stronę to na krócej nie mam co jechać moje gg4115572
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu stała w Krempnej nad zalewem tzw. Tancbuda", można się tam było tanio zamelinować na noc, lub dwie, ale nie wiem czy jeszcze tam stoi. W każdym razie z noclegiem nie powinieneś mieć kłopotu, w okolicy nie brakuje gospodarstw z wolnymi pokojami dla gości, tylko nie zapomnij wcześniej złożyć rezerwacji. Jak jedziesz większą grupą czy z rodzinką polecam domki letniskowe. Miłego kopania, może się spotkamy w tamtych lasach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie