Skocz do zawartości

Dom Historii Europejskiej


Rekomendowane odpowiedzi

jak zawsze sprawa Polski kole w oczy innych..
Nie że robię z kraju ważniaka, ale było kilka dynastii Królewskich i Wojsk, które sprawiały iż największe potęgi Europy, trzęsły przysłowiowymi 'gaciami' ze strachu..

Oczywiscie 1. konstytucję w Europie miał kto inny, husaria to rzeka na Morawach, Potop to 4 część MATRIXA, 3 rozbiory nigdy nie miały miejsca, i nikt nie słyszał o żadnym polskim zrywie niepodległościowym..
w Wojnie Polsko-bolszewickiej też nie braliśmy udziału, Kampanii Wrzesniowej na naszych terenach w ogole nie było, bp Niemcy nawet się nie zatrzymali, Polskie Siły Zbrojne w obcych państwach to też była ściema, pod Monte-Cassino też nas nie było,Berlin zdobywali z ZSRR Finowie, a 50 lat komuny było we Francji..

pozdro!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomsee
Ani to Moja teza ani pogląd (choć podpisuję się pod nim obydwiema rękoma), są to rzeczy poparte poważnymi badaniami i opracowaniami tematu.
Jak zwykle lekko lekceważący ton, gratuluję i nie zamierzam w tym miejscu dalej tego wałkować bo nie jest to tematem Tego forum.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Dom Historii Europejskiej został zbudowany przy pomocy Muzeum Oporu Niemieckiego w Berlinie i związane jest z Targami Albankiej Mysli Technicznej i przedstawicielstwem banku Moskiewskiego na Anktartydzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomsee
Ja jestem przekonany (no prawie) że egzystujemy w jakimś Matrix-e. Pozdrawiam (dzięki, w końcu jakiś komplement, Twoje przez Ciebie założone wątki są bardzo ciekawe! Zawsze, dlaczego tylko dla mnie? (mówię tak bo przeważnie mały oddźwięk).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie