Skocz do zawartości

Tajemnicza podwodna przeszkoda -pierwsze starcie !


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

W czasie rozmowy z załogą pogłębiarki dowiedzieliśmy sie że jeżeli to były by jakieś naniesione drzewa pod wodą lub skala -(zalew jest na niecce polodowcowej ) to pogłębiarka dała by sobie rade -natomiast w tym przypadku trzeba mówić o czymś -solidniejszym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku godzinach Straż odpuściła dużym problemem okazał sie muł -nurek grzebał sie w nim metalowym drągiem -w trakcie prac zadzwoniłem do Kopijnika - porosiłem pana Burmistrza który był z nami o rozmowę z nim -poradził mu użycie magetometru -który znajduje sie w Wodociągach Miejskich -pan Burmistrz wykonał parę telefonów - urządzenie miało być dowiezione -ale Straż juz odpuściła i umówiła sie z ekipą na następny raz -za kilka tygodni pogłębiarka ma najechać na to samo miejsce z tym że teraz mają rzucić boje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamek w Iłży. Po dopłynięciu wdałem sie w rozmowę z przedstawicielami władz miejskich i udałem sie do okolicznych mieszkańców -wychodzi cos takiego -jedni mówią o zatopionym czołgu z 1939 roku ? inni o czołgu lub samochodzie pancernym z działem w 1945 - ile osób tyle relacji -jeszcze inni mówią z zrzutowiskach broni po wojnie do zalewu .Pierwsze stracie przegraliśmy –na razie to przeszkoda w wodzie dla pogłębiarki -ale myślę że jeszcze może być głośno w Polsce o Iłży -pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie