Skocz do zawartości

Uwaga! Nie za dobre prawo


radek98k

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz częsciej zwykli ludzie dowiadują się o (wykrywaczach metali). Za pare miesięcy będzie ostro, tz. Będzie zmieniona konstytucja Rzeczpospolitej która podlega Uni Europejskiej. Mianowicie będą kary przeciwko Sfastykach, Nielegalnych wykrywaczach, Własnych tajnych rzeczach(kolekcje), znalezieniom niewypałów.Będzie znacznie gorzej, bo jak pójdziemy na grzyby i znajdziemy brunatną rzecz to odrazu policja, wyrok, poprawczak, więzienie. Będą też zaostrzone pozwolenia na broń.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio znalazłem w lesie runatną rzecz" ale potrafiłem znaleźć w sobie siłę żeby nie brać jej do domu. Tobie Radku 98k radzę to samo, nie noś do domu runatnych rzeczy"- nieładnie pachną i roznoszą zarazki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słyszałem, że nawet zaostrzone pozwolenia i patyki będą nielegalne i uznane jako broń, i to wszystko zostanie wpisane w konstytucje RP która jak wszyscy wiemy podlega Uni Europejskiej (Rozdział XIII, Art. 245).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie to nie mozna bedzie miec w domu broni bialej jaka sa np noza kuchennego bo to grozi zagladzie wszystkim marchewkom w okolicy a o lyzkach to nawet nie wspomne.likwidujciue juz powoli takze klamki z drzwi bo przeciez wygladaja jak bron.przygotowujmy sie powoli na to ze policja bedzie strzelac do dzieci ktore bawia sie plastikowymi karabinami (bo przeciez przypominaja bron) a ustawa glosi iz nie wolno miec niczego co bron przypomina, a dla jednych bron to moze byc czyjac reka lub noga ..i co utna mi noge? to jest parodia i paranoja ,smiechu warte poprostu zal.jak mozna rozumiec slowoprzypominajace" kazdy inaczej patrzy na swiat.co to juz wykrywki miec nawet niemozna? ja mialem wlasnie pieniadze sobie zbierac ale nieeeee po coooo lepiej gnic w domu majac glupie pomysly.nikomu krzywdy nikt nie wyzadzi jak bedziue szukal no chyba ze politykom chodzi o to by bylo wiecej mlodzierzy na ulicach ktora niema sie czym zajac co doprowadzi do zwiekszenia przestepczosci, nastepnie policja bedzie pracowala czesciej za co beda zadali wiecej kasy ,wiecej kasy oznacza wyzsze podatki a to zas zysk dla polusow wiec ja w tym widze tylko chec zarobienia przez nich kasy:/czy z tym nie mozna nic zrobuic? nie mozna zrobic jakiejs ankiety albo cos?chcialem miec wykrywacz a tu takie zeczy sie dowiaduje .....zalamany jestem....brak mi slow.....
DO ADMINOW- jesli uwazacie post za zbyt wulgarny lub ostry to nie wachajcie sie z jego usunieciem. pozdro all squad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle chodzi o nie propagowanie ideologii nazistowskiej czy jakiejkolwiek innej, ale o wymazywanie historii. Jednym z państw, któremu zależy na tym najbardziej są Niemcy. Nie trudno zgadnąć, dlaczego… Te rozwiązania prawne powielają niemal toczka w toczke ustawodawstwo od dawien dawna stosowane w RFN. To, że jakiś naród nie lubi swojej historii nie znaczy, że musi swój punkt widzenia narzucać innym. Ale taka to już specyfika Niemców, ze skrajności w skrajność. Szkoda tylko, że to do nich należy decydujący głos w UE.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że to forum samo się napędza. Radek 98k zaczął coś bredzić (chyba w stanie upojenia) a ci co zwykle podjęli swój ulubiony, katarynkowy temat:

Co to za prawo, które nie zezwala na posiadanie głowic termonuklearnych do użytku domowego"

Dlaczego nie mogę sobie rozkopywać żołnierskich mogił"

I tak dalej i tak dalej i tak dalej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z calym powazaniem, ale pierdoly piszecie! Jak zwykle wspanialy pokaz jaki to jest nasz kraj czyli Polska, tzn, nic, ale to nic nie wiemy co jest dalej tzn za granica, ale najlepiej wszystko wiemy jak to u innych jest!!! Moze troche sprostuje sprawe ze strony polaka z pochodzenia, czyli wychowanego w Polsce i wiedzacego co to za kraj, ale nie mieszkajacego wiele lat w kraju(poniewaz jest absurdalny). Wiec, farmazolicie jak zwykle duzo, kazali wymienic wszystkim prawa jazdy poniewaz musimy miec takie jakie maja w europie -czyli standarty europejskie, a jak jest, ja mam polskie, musialem je specjalnie wymieniac, mam irlandzkie od niedawna, jakie jest?- taka zwykla papierowa ksiazeczka zadne jakies tam standartowe europejskie, mialem niemieckie tez zwykla ksiazeczka taka rozowa jakie byly u nas i nie trzeba nic wymieniac, nowe jak dostaniesz jest juz plastikowe, a stare jest takie jak u nas byly, moj wujek w belgi ma belgijskie i jest ono zwykle papierowe rozowe takie jak u nas byly, dlaczego nie ma europejskiego skoro mieszka w brukseli, a to przeciez stolica europy wiec powinien miec takie jak u nas w kraju czyli standardowe europejskie!!! Nie ma czegos takiego jak standarty europejskie, sa one tylko w naszym kraju, ktory wszystko wie najlepiej!!! Mieszkajac wiele lat w niemczech mialem kolege, lubil militaria, zbieral je, kupil kiedys na gieldzie staroci oryginalna flage ze sfastyka i ma ja do dzis, kiedys odwiedzil nas znajomy niemiec ktory pracuje w kryminalnej policji w Osnabruck tam gdzie mieszkalem poogladal zbiory jakie ma kolega i powiedzial ze ladne tylko zeby pamietal ze jak powiesi te flage w oknie, albo w miejscu publicznym gdzie ja mozna zobaczyc to bedzie mial powazne problemy, wiec niech sobie ja ma, ale tylko dla siebie! I nikt mu jej nie zabierze, bo nie ma prawa zabierac prywatnej wlasnosci, no chyba ze bedzie propagowal faszyzm! Wiec koledzy, nie ma jakiegos tam prawa w uni, a tym bardziej w niemczech o czym moge poswiadczyc osobiscie, o zabranianiu posiadania niemieckich rzeczy z czasow wojny! Wiec nie farmazolcie jak inni w tym naszym pieknym kraju, o tym jakie to sa prawa w europie bo nie macie o nich ani deka pojecia!!! Zyjcie sobie spokojnie, szukajcie pieknych rzeczy w ziemi, a jak wam ktos cos powie to mu poprostu powiedzcie zeby sobie poszedl na swoje podworko, bo na waszym to Wy jestescie panem i koniec!!! I jeszcze jeden przyklad mi sie przypomnial: wozy polskiej policji zmnieniaja na standartowe kolory uni, a co to jest wlasciwie?!?!?! Czy w uni sa srebrne wozy policji w niebieskie paski?!?! NIE! Takie sa tylko w niemczech i tylko w Hamburgu, w zadnym innym niemieckim miescie. W Hollandii kolorowe, w Belgii blekitne, we Wloszech granatowe, na wyspach w rozne kolory i pytam gdzie tu sa te europejskie standarty?!?! Wejdzcie sobie na strone z wozami policyjnymi w europie i zobaczycie, a potem ten co pisze o standartach europejskich niech wam odpowie czemu tak pisze! Jedyny standart europejski jaki zauwazylem to luz w kazdym panstwie i zrorumienie dla drugiego czlowieka! Pozdrawiam wszystkich!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie którzy te ustawy piszą robią sobie po prostu jaja. Według nich lepiej by coś gniło w ziemi i tam doczekało swoich ostatnich dni niż zostało wydobyte, doprowadzone porządku. Nie rozumiem takich ludzi. Moim zdaniem lepiej ,że coś wieńczy czyjeś pułeczki niż gnije w ziemi. Można przecież wprowadzić coś takiego w polskim prawie jak status kolekcjonera. Tzn dajmy na to pozwolenia na dekowaną broń. Wyglądałoby to mniej więcej tak każda broń dostawałaby nr do niej przypisany (mógłby być np umieszczany na komorze nabojowej czy lufie w miejscu niewidocznym gołym okiem np: na tej części komory która jest schowana w łożu) na każdy egzemplarz byłoby wydawane zezwolenie i zaświadczenie o tym ,że przedmiot jest pozbawiony cech urzytkowych itd. Oczywiscie byłyby również wymagania które ubiegający się musiałby spełnić aby takowy status otrzymać. Każdy z kolekcjonerów z takim statusem musiałby np: rocznie płacić podatek o Niewielkiej wysokości :P inaczej mówiąc składki. Zysk dla budżetu państwa, dla nas,dla potomnych (dobra lekcja historii) TO taki bardzo ogólny plan. Oczywiście sprawą jasną jest ,że musiałyby być specjalne ustawy itd regulujące ten ,,pomysł'' Jednak moim zdaniem byłoby to bardzo dobre rozwiązanie dla całego społeczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko emilwkpg, można jeszcze chyba kupowac wykrywacze. Tylko jak sie kupuje to odrazu zawijac w czarną folię i nie chwalic się kupnem oraz uwarzac w domu(jak kumple przyjadą to nie wspominac o tym i usunąc sprzęt z widu).Bynajmniej ja tak robie i mam go do dziś, aż 2 i jeden zepsuty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak się mają sprawy, to poprostu zakazać produkcji i sprzedaży wykrywaczy metali, mam na myśli polskę, zakaz sprowadzania sprzętu w celu jego sprzedaży i uzyskania jakichś dochodów ze sprzedaży nielegalnych przedmiotów najprostrze rozwiązanie i po kłopocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie