Skocz do zawartości

15-latek robil bomby ze starych gaśnic


grzeb

Rekomendowane odpowiedzi

daniem policyjnych pirotechników, eksplozja zgromadzonych pocisków mogłaby całkowicie zniszczyć budynek, w którym były przechowywane."

Biorąc pod uwagę że mógł mieszkać w starym poniemieckim domu sprzed wojny(na co może wskazać fakt iż wzmiankowali o strychu), bardzo mała ilość pocisków mieszcząca się w skrzynce po bananach może spowodować zawalenie się budynku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt pocisków karabinowych z okresu II wojny światowej "
daniem policyjnych pirotechników, eksplozja zgromadzonych pocisków mogłaby całkowicie zniszczyć budynek, w którym były przechowywane."

Hehe a to dobre Kilkadziesiąt naboi od mausera miało by zniszczyć cały budynek? A co on w szałasie mieszka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba poszaleli - jesli jeszcze ktos doda sposob na wytworzenie jakiego MW dostanie kartonik - to, ze mozna sobie takie sprawy znalezc w necie nie znaczy, ze musza byc publikowane u NAS !
Jak komus potem urwie lape to powie ze znalazl taki przepis na forum Odkrywcy" - opanujcie sie bo ja za chwile strace cierpliwosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego moje posty zostały usunięte? Mniejsza z tym...

Tutaj macie większe info o tym młodocianym człowieku. Są też fotki. Pociski to dszk ? Ładunek zapalający mają więc dobrze, że zabrali. Ale to po lewej cuż to jest ?

http://fakty.lca.pl/news,13823,Mlodociany_piroman.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli cały arsenał mieści się na fotce z tego artykułu, i w mniemaniu ekspertów mógłby on wysadzić budynek, to......litości...jakich my mamy ekspertów???
A fotka na samym dole jest dodatkowo pieknie opatrzona szumnym podpisem: Amunicja i bomby domowej roboty"... kto widzi tam jakieś bomby? Tych pismaków powinni zamykać za szerzenie nieprawdy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Ludzie litości!! na tej fotce to ja widzę nawet nie wiem czy pełny nabój i pełno pocisków które są wykonane z ołowiu i miedzi... no fakt zabić potrafi, znam tego typa nie osobiście ale wiem który to, ale szczerze mówiąc to ta chałupa się rozwali jak przejedzie obok niej TIR xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim mieście w zeszłym tygodniu tez powineli typa, za bomby z gaśnic. Tyle, że ten detonował je niczym w ameryckich filmach, dzwoniąc z telefonu komórkowego. Jedna eksplodowała pod plebanią pewnego proboszcza, teraz parafianie muszą zrobić ściepe na szyby, bo wszystkie poszły, a plebania niczym willa, większa od pobliskiego kościoła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie