Skocz do zawartości

DKW na złomie


Trooper85

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie na zakup nie stać, tym bardziej na renowację.
Może ktoś się nad nim zlituje???

Dekawka znajduje sie w województwie pomorskim, właściciel woła za nią 3500zł. Jeśli ktoś chciałby ją uratować to proszę o kontakt na priva. Podam dokładną lokalizację i telefon do właściciela.

Zdrów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też gdzieś słyszałem że Octavia rzekomo była produkowana przed wojną, ale Catadero ma zupełną rację-przy czym też się zdziwiłem, poza tym Skoda w okresie wojny produkowała prawie wyłącznie na potrzeby Rzeszy, samochody były wytwarzane w minimalnych ilościach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad takie ceny, kompletna kosztuje w Niemczech ponizej 4000 euro:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDetails.html?id=2259112&__lp=14&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.makeId=1400&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&vehicleCategory=Car&segment=Car&minFirstRegistrationDate=1900-01-01&maxFirstRegistrationDate=1960-12-31&siteId=GERMANY&negativeFeatures=EXPORT&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&customerIdsAsString=&lang=pl&pageNumber=3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie