Jump to content

ekranizacja Wolfenstein'a"


piotr916

Recommended Posts

Posted
W Stanach szykują pomału scenariusz do ekranizacji Wolfensteina".pożyjemy-zobaczymy.mam nadzieję,że nie schrzanią tematu jak np.Doom".A tak wogóle to śmiało by to mogli zrobić u nas(scenografia):Góry Sowie,zamek Książ,Czocha,klasztor Lubiąż...Te miejsca same w sobie mają już swój klimat.Pozdro.
Posted
Wolfenstein był dość S-F, także jak coś to szykuje się młócka i hektolitry krwi, jak przystało na ambitne kino amerykańskie współczesnych czasów... Co do Gór Sowich, Czocha, Książa etc... popieram! Są bardzo klimatowe, dlatego m.in. podobały mi się Tajemnice Twierdzy Szyfrów.
Posted
Wielkie kino to raczej nie było, ale jako rombanka zapychająca czas uszłoby w tłoku. Dobry był motyw z widokiem oczami bohatera.

W życiu bym nie pozwolił na kręcenie czegoś takiego w jakimkolwiek zabytkowym obiekcie. Znając możliwości" amerykańskich ekip filmowych, mogłoby sie okazać, ze po zakończeniu zdjęć można juz tylko wywieźć gruz, zaorać i postawić McDonald'sa :(
  • 3 weeks later...
Posted
Najlepiej, żeby zrobili Dwójkę" czyli Return to the Castle Wolfenstein" - z Helgą von Bülow, jej kobiecą Elite Guard i absolutnym hitem, nieziemską SS Paranormal Division" (swego czasu na którymś z forów, może nawet na Odkrywcy, zgłosił się gość, który twierdził, że służył w niej jego dziadek :-)))) ).

A plenerek na Dolnym Śląsku się by znalazł - na pewno kręcili by w Krzyżowej, bo w końcu to od członków Kręgu z Krzyżowej (Creisau Circle) alianci mieli otrzymywać informacje nt. wykopalisk, adnaturalnej" aktywności w katakumbach za wioską itd. (kto grał, wie o co chodzi ;-) ). Ciekawe tylko, co by na to powiedziały rodziny członków Kręgu z Krzyżowej...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information