Jump to content

Tym to tylko pogratulować!


cromags

Recommended Posts

Posted
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Poszukiwacze-skarbow-mogli-wywolac-eksplozje,wid,10230773,wiadomosc.html

Trzeba być zdrowo szurniętym by niewybuchy do samochodu pakować. Śmieszy natomiast SENSACYJNA wypowiedź jakiegoś miernoty dziennikarskiego, co się pewnie jeszcze śledczym zwie samozwańczo, że chłopaki mieli przy sobie wartościowe monety.
Posted
A potem wszyscy do jednego wora...Siup.Tacy to z nas Poszukiwacze skarbów.A te cenne monety to chyba jakieś fenole,bo zarzutu im z tego tytułu niepostawili.
Posted
Że jeden głupek z drugim wożą niewybuch w samochodzie to ich sprawa. Ale przez to na wszystkich z wykrywką patrzy się jak na terrorystów, a przynajmniej nienormalnych.
Ciekawe co to za cenne monety były??? 5 Fenigów rocznik 1940? A może 5 zł rocnik 2000?

P.S. Taki mały offtop: nie wiem jak w innych miastach, ale we wrocławskim Empiku Odkrywca" zawsze leży na jednej półce z gazetami typu: Fantastyka", Science Fiction", Czwarty Wymiar"...
To tak jakby ktoś miał złudzenia wobec tego jak jesteśmy postrzegani przez większość społeczeństwa :)

Zdrów!
Posted
Dopiero będziemy obrywać .Policja będzie sie teraz baczniej przyglądać kto łazi po polach i czy to co trzymasz w reku to grabie ,czy może wykrywacz Pozdro...
Posted
@ Trooper85
...P.S. Taki mały offtop: nie wiem jak w innych miastach, ale we wrocławskim Empiku "Odkrywca zawsze leży na jednej półce z gazetami typu: "Fantastyka, "Science Fiction, "Czwarty Wymiar... "

He,he.... dobre :-)
Pozdro.
Posted
A ja słyszałem o takim kneblu co po wykopaniu
niewypału zabrał go do domu.
Po sprawdzeniu w necie co to jest i co potrfi obleciał go strach i postanowił to oddac.
Wsadzil do auta zawiózł na konisariat w centrum duzego miasta wywalił na chodnik i poszedł zawołac policjantów.
:)))))))))
Niewiem jakiego to bylo kalibru ale ludzie podobno spier...i w podskokach na sam widok.
Niewiem co mu za to zrobili.(ja bym za....l na miejscu)
Gratuluje temu panu inteligencji i pomyslunku.:))))

Pozdro.
Posted
niestety przez takich Panów i tego typu akcje i ich nagłasnianie , patrole beda coraz częściej zatrzymywać ludzie z wykrywkami
Posted
nie pierwsi i nie ostatni:) głupota ludzka nie zna granic a i tak wszyscy do jednego wora.Wczoraj oglądam wiadomości Motocyklista, na Mzecie bez Oc pijany i bez prawojazdy no ,ale MOTOCYKLISTA .... pozdrawiam
Posted
A pod Suwałkami złapali kłusowników jak prądem ryby tłukli, jeden się wypierał że nie jest kłusownikiem tylko wędkarzem ba ma wędkę w domu he he. W środowisku wędkarzy wrze każdy jest podejrzany:):)
Dlaczego ci bombiarze są nazywani poszukiwaczami? w tytule powinno być pseudo saperzy mogli wywołać eksplozję"

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information