piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Co gorsze mam dowody na tych śmieciarzy sporo fotek znalezione dokumenty,faktury,gwarancje,i wiele innych.Chyba zajmę się tym bo mam tego dosyć!!!jak ktoś chce to zawsze się znajdą dowody......prawie zawszepozdro.ptoszę o komentarze
sudajew Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 przykro patrzeć, debile to debile i nic tego nie zmieni, chyba ze mała grzywna np 2000zł.
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 dobre i to 2000zł. może wieśniaki będą mieli nauczkę
danieloff Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Zgłaszaj na Policję, nie miej skrupułów. Ktoś, kto wywozi śmieci do lasu nie zasługuje na szacunek.
acer Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Tak ale Policja lasu nie uprzątnie - bo LP administrują terenami leśnymi. Zanieś te rachunki imienne do miejscowego Nadleśnictwa, powiedz pokaż, zostaw im te rachunki. Sprawcy zaśmiecenia zostaną ukarani bez cienia listości
arek-strazak Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Ja bym ich zglosil i do paki z nimi alpbo sprzatac las w ramach kary caly rok po 6 godz diennie!!!Jak tak mozna syfic w lesie i wogole nie tylko w lesie to nie dopuszczalne i wrecz oburzajace!!!
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 niema sprawy ja tego tak nie zostawię dzięki za wsparcie pozdro..
Kubuś 2001 Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Zero litości dla takich śmieciarzy!!! To nie będzie donos a czyn społeczny ;) .
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Racja a po za tym donos czy nie to i tak ich podpi....ole!!pozdro.
zbyniek Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 piotr, nie czaj się tylko zrób co się należy czyli zgłoś.pozdr
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 spoko jutro złoże te dokumenty do Nadleśnictwa.pozdr
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 O a tego jeszcze zapomniałem hehehehepozdro
bjar_1 Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Miejmy nadzieję, że następnym razem pomyślą przed wywiezieniem śmieci do lasu...
thomson Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Widać , ze to jacyś prymitywni ludzie. Wystarczy spojrzeć na zeszyt ich dzieciaka.sądze , ze reszta ocen w tym zeszycie nie jest lepsza.ŚMIERĆ DLA LUDZI KTÓRZY ZASMIECAJĄ LAS!!!
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 Wydaje mi się że nawet im to przez myśl nie przejdzie
piotr777 Posted August 5, 2008 Author Posted August 5, 2008 thomson zgadłeś!reszta ocen w tym zeszycie nie jest lepsza
Swiety82 Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 Ja tam bym zaprosił policję i SL na wizję lokalną, to że pokażesz dowody to jedno, ale zobaczyć w realu to drugie.
lukaszpol26 Posted August 5, 2008 Posted August 5, 2008 I tak to bywa mam nadzieje ze kolega napisze co dalej z tą sprawą jak kolega zaniesie te kwitki tam gdzie trzeba pozdrawiam ŁP
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.