Jump to content

I co ja mam z nimi zrobic!?


piotr777

Recommended Posts

Posted

Co gorsze mam dowody na tych śmieciarzy
sporo fotek znalezione dokumenty,faktury,gwarancje,i wiele innych.
Chyba zajmę się tym bo mam tego dosyć!!!
jak ktoś chce to zawsze się znajdą dowody......prawie zawsze

pozdro.

ptoszę o komentarze

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply
Posted
Tak ale Policja lasu nie uprzątnie - bo LP administrują terenami leśnymi.

Zanieś te rachunki imienne do miejscowego Nadleśnictwa, powiedz pokaż, zostaw im te rachunki. Sprawcy zaśmiecenia zostaną ukarani bez cienia listości
Posted
Ja bym ich zglosil i do paki z nimi alpbo sprzatac las w ramach kary caly rok po 6 godz diennie!!!
Jak tak mozna syfic w lesie i wogole nie tylko w lesie to nie dopuszczalne i wrecz oburzajace!!!
Posted
Widać , ze to jacyś prymitywni ludzie. Wystarczy spojrzeć na zeszyt ich dzieciaka.sądze , ze reszta ocen w tym zeszycie nie jest lepsza.
ŚMIERĆ DLA LUDZI KTÓRZY ZASMIECAJĄ LAS!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information