Skocz do zawartości

I co ja mam z nimi zrobic!?


piotr777

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Mówię o tym że oskarżać nie masz prawa nikogo do póki nie udowodnisz mu winy,leniwi pracownicy...to tylko jedna z teorii jaką może się posłużyć zaśmiecający,czytaj ze zrozumieniem.
Nie bronię takich ludzi wręcz przeciwnie,myślę że nie pokusił byś się o takie stwierdzenie gdybyś wiedział jak mało finezyjnie traktuję takich ludzi gdy się na nich natknę w terenie.
Jeśli chcesz coś z tym zrobić to po prostu to zrób i skończ nad tym prawić bo z tego gdybania sprawca na pewno nie poniesie kary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinujecie i tyle! Zgłosić na policję, czy tam do SL, taki a owaki śmietnik i pana X z rachunków jako domniemanie związanego z tym wywozem. Tym juz sie zajmą odpowiednie służby ,a osoba która to zawiadomienie składa nie ma nic do tego co się później stanie. Najwyzej jako swiadek który to zgłosił przy ewentualnej rozprawie czy cóś:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego piotr777 nie rozumiem skąd się bierze u ciebie tak nerwowa reakcja,ja tylko przedstawiłem swój punkt widzenia z którym oczywiście nie musisz się zgadzać
Zaś jeśli chodzi o kłótnię to jestem tego samego zdania nie warto się kłócić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do śmieci znajdowanych w lasach też często szukam,do skutku rachunków lub czegokolwiek co może pokazać właściciela i zgłaszam do miejscowych władz. skutkuje. śmieci znikają. radzę wszystkim, żeby tak robili.
pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie Europy sa specjalne grupy dochodzeniowe utworzone w Policji które przekopuja takie śmieci i szukają rachunkow lub innych namiarów na delikwenta.Kary tam są nawet do 20 000 Euro dla firm które przyłapano i udowodniono winę.Może kiedyś tez sie takich doczekamy,oby jak najszybciej.
pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie... ludzie wożą smieci gdzies daleko w las, byle dalej od swojego domu... ale ja ostatnio wpadłem do lasu, zawalonego dziesiątkami wielkich worków po nawozie, jakies azoty czy cos... które fruwały po całym lesie sąsiadującym z polem... żeby rolnik se smiecił przy samym polu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na policje ich !!! .koło Mławy tam gdzie mieszkam są bunkry nad zalewem RUDA i ludzie z nich zrobili składowisko śmieci i dzikie wc .... ,aż nerwy biorą bo lubię zwiedzać takie cuda ,,wchodzisz do bunkra a tam guwn.....a albo szkła drewna - tak samo jest - koło Mławy na bunkrach w miejscowości koło Uniszki Ceglane !!!!!!,szkoda że nie ma koło mnie grup miłośników bunkrów tak to bym się od razu zapisał na oczyszczenie tego ......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Piotrze4415 chociaż mieszkam od Mławy 50km to kilka razy zwiedzałem te bunkry fajna sprawa tylko te śmieci a swoją drogą kopałeś może wokół nich ? jeśli tak to były jakieś fajne fanty czy nie ma już tam czego szukać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego K.O.P...
Mylisz pojęcia...a jednocześnie masz trochę racji..
Zlodzieje i inni ludzie z Szarej Strefy mają swoje niepisane zasady...coraz mniej jest takich ludzi ,ale jednak.
Co innego dla mnie osobiście zgłosić chamskie zaśmiecenie lasu ,a co innego być społeczniakiem ,siedzieć w oknie i dzwonić na Policję z każdym głupim wezwaniem na podejrzaną osobe.
Co do śmieci w lesie to taki skurw...syn nie mysli nic.Dla mnie to tępe chłopki choć z chęci zaoszczędzenia paru zlotych za wywóz śmieci zdarzają sie też ludzie majętni.

Konfidentem można nazwać osobę która stale współpracuje z policją i ma róznorakie z tego dzialania korzyści czy to finansowe czy może ulga w wymierzonej karze pozbawienia wolnosci lub inne podobne.

Osobiście nie jestem zwolennikiem zgłaszania z wlasnej nieprzymuszonej woli różnych zdarzeń, ale w tej sytuacji nóż sie w kieszeni otwiera...
I myślę ze kilkuset złotowy mandat i upomnienie może zdziałać cuda.

Pozdrawiam.Cezo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie