Skocz do zawartości

Kolekcje klamer vol.III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
kijow wiem do czego zmierzasz -:):) nie ważne co napisze czy tak czy siak - ty to odpowiednio z komentujesz -to będzie twoja riposta za twój blamaż na identyfikacji kiedy klamre C.K kopie uznałeś za oryginał - wiem wiem wiele widziałeś jeździsz do Czech ,Wiednia itd. lepiej daj fotki z boków klamer i powiedz z kąt masz fotki :):) - pozdro

http://odkrywca.pl/klamra-1-wojna-,645534.html#645534
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cały czas czekam na tą twoją obiecaną klamrę tutaj na fotum dla mnie - to już chyba mięło z 9 miechów ?? wiem jak to trudno dotrzymywać słowa -bo sam zawsze dotrzymuje -życie to nie bajka . poszukam w którym wątku to było :):) –pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Frozzer ja tego nie mogłem napisać :):) bo zaraz by napisał że to kopia -co do ss nie znam sie na nich mam tylko dwie stalową i alpakową więc w tych ekspertem nie jestem -ale wygląda mi na oryginał alpakówki tylko rurka z widełkami jest jak od pruskich I w ale mogła być naprawiana w epoce to tyle - ale oczywiście mogę sie mylić nie mam jej w rękach i jak pisałem nie siedzię w elektrykach -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie