Skocz do zawartości

Kolekcje klamer vol.III


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
riteks na początek to wystarczy -ja zaczynałem od gorszych stanów -ale jeżeli mogę ci poradzić to daj sobie spoko z kopiami lepiej mieć rozpadający sie oryginał niż fajną kopie - to moje zdanie nie wiem jak wy -napisz do mnie na priva to ci wyśle carską lub Austro -Węgry - ja dotrzymuje słowa -pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamra stalowa i luftwaffe były z takimi pasami(pierwszy od lewej od stalowej).Jak kolwiek co do samych skór jestem pewien,że są oryginalne i pochodzą z epoki to te haki chyba jednak nie.Pas ze stalową klamrą znalazł kolega w swoim domu w szafie w latach osiemdziesiątych.Jego dziadek skrócił go od strony haka i jak mi się wydaje wstawił jakiś inny nie oryginalny hak.A drugi to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że swojego czasu miałem około 200 klamer Huk może potwierdzić było bardzo dużo tego u nas towaru i nikt nie myślał że się to kiedyś z kończy i z tych 200 klamer mam obecnie około 30 sztuk ale nie można wszystkiego zbierać przerzuciłem się już tylko na szabelki Polskie i odznaczenia Carskie,a tak po za tym nigdy publicznie nie chwaliłem się swoimi fantami co sam wykopałem zawsze wole mówić ze kupiłem bo nie wiadomo kto siedzi na tym forum!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kijow pisałem ci żebyś usiadł na czterech literach - widzę że nie dotarło do ciebie ludzie sami wyjadą na tobie jak na kocie - potwierdzić mogę tyle co widzę klamry oryginale i były wykopane ale to widać - klamer fakt kiedyś" troche miałeś pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie