Skocz do zawartości
  • 0

jaki samolot pod wodą


woyta

Pytanie

Ostatnio kolega Grzebiuszka zadał nam trochę zagadek i poprawił humory.
Teraz ja chciałem się przyłączyć do zimowej zgaduj-zgaduli.
Nie chodzi gdzie, ale o to co to? :))
Wesołej zabawy.

pzdr woyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

UUUUUUUUUUUUUUUUUU, wiedzieli co się święci, jak ich koledzy"? Dzięki za wieści, rozjaśniło umysł, szkoda, że taka foczka" nie jest ozdobą naszego muzeum... Może kiedyś, jakaś...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta Dora" ze Skrzydlatej Polski" wydobyta została we wschodnich niemczech, a ten z kołobrzegu to bodajże wersja F z tego co pamiętam i została znaleziona podczas pogłębiania kanału portowego w Szczecinie, w środku siedziało trzech klientów !!!! - pilot, drugi gość na jego kolanach i trzeci w bagażniku - goście wiali na zachód
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kolega Grzebiuszka zadał nam trochę zagadek i poprawił humory.
Teraz ja chciałem się przyłączyć do zimowej zgaduj-zgaduli.
Nie chodzi gdzie, ale o to co to? :))
Wesołej zabawy.

pzdr woyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wodę nie mam wpływu. Co do jej czystości to obawiam się, że koledzy którzy nurkują to jakby trafili na coś takiegoś to by nie narzekali :))

Ciepło-zimno. Większe od hellcata mniejsze od B17 :))

woyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe, ile jeszcze u nas jest tego złomu"?
Kiedyś w Skrzydlatej Polsce w dziale modelarstwo" była diorama, na której widniał FW-190 na dnie jeziora. Nawet fajnie (jeśli można tak napisać) wyszły szczątki pilota w kabinie...
Pisało pod spodem coś jak: Diorama bogato udokumentowana zdjęciami, czy jakoś tak, może nie dosłownie ale o to chodziło. Czyżby nie u nas? Bo gdyby w naszym kraju to pewno już mielibysmy foczkę" w jakimś muzeum. Może ktoś wie coś o tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie