Skocz do zawartości

Sd.Kfz 142 - sprzedane przez muzeum?


ra_v

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już i tak wątek został skasztaniony to pare zdań.

Ostatnio zostali zbanowani klonotwórczy bagnet, Jaca2003 za brak kontroli nad własnymi emocjami, wars98 za zamieszczanie pomówień bo każde oskarżenie dopóki nie jest poparte chociaż szczątkowymi dowodami jest pomówieniem i za załatwianie osobistych porachunków na forum.


Zasadniczo wiele osób musi się doedukować zanim rzuci oskarżenie o cenzurę i apele o wolność słowa.

Wolność słowa nie przejawia się na pluciu na kogoś lub bzdurzeniu ale na normalnym przekazaniu swojego punktu widzenia. Przejaskrawiając jeżeli do kogoś powiemy jesteś debilem to nie jest to wolność słowa a skasowanie tego nie jest cenzurą. Ale jeżeli napiszesz - ie masz racji nie zgadzam się, moje zdanie jest takie" proszę bardzo.

Zamykanie wątków na ma celu wyciszenie emocji zanim ktoś napisze coś czego potem będzie żałował, czytają to również obcy" i jakie sobie wyrabiają zdanie? Ano takie że nie warto z tymi oszołomami poszukiwaczami wogóle rozmawiać bo sami się zarzynają we własnym środowisku więc nie są partnerami do rozmów o ustawach czy czymkolwiek poza piwem w knajpie.

Teraz sytuacja z Warsem, zamieścił poważne oskarżenia których jednym z efektów może być zerwanie jak tu napisano kontraktu lub inne efekty finansowe i nie mam zamiaru być pomiędzy walczącymi osobami, nie chcę być zmuszonym przez sąd o udostępnienie logów, nie chcę aby Odkrywca był utożsamiany z żadną ze stron, jeżeli ktoś z redakcji opowiedział się za jedną ze stron to jej prywatna sprawa nie gazety! I to najlepszy dowód że nie ma cenzury i odgórnego sterowania osobami w redakcji jak to niektórzy sobie ubzdurali. Jest wolną osobą i może robić co chce ale nie jest to oficjalne stanowisko gazety.

I dlatego niektórzy Panowie zostali wyproszeni z forum, oprócz systemu kartek istnieje system ostrzeżeń i obie strony otrzymały ich po równo. Moja ingerencja w wątek głownie została podyktowana tym że nie zamierzam usłyszeć w ewentualnych sprawach sądowych zarzutu niedopełnienia moich obowiązków. Najlepszym przykładem jest zamieszanie z administratorem pewnego portalu który w porę nie usunął gróźb i postów szkalujących inną osobę. Został uznany współwinnym. Nikt nie płaci mi pieniędzy za to żebym się szarpał po sądach. Tam gdzie zaczyna się problem z pieniędzmi, utraconymi korzyściami lub oskarżeniami o pomówienia zaczynają się kłopoty. Zakładam że jeżeli gdziekolwiek doszło do przestępstwa a Wars jest ostatnim skautem to brak jego obecności tutaj na forum i publiki w niczym mu nie zagrozi w prowadzeniu dalej krucjat i dochodzeniu do prawdy".
Mimo iż docierają do mnie różne informacje mocno sprzeczne z Warsowymi i to z resortów które ponoć są źródłami jego informacji nie mogę sie w tej sprawie wypowiadać ale nabierzcie sporo dystansu do tego co czytaliście.


Podsumowanie zakończę mocnym akcentem jak w TOP GEAR :)

Chcecie dyskutować o historii, poszukiwaniach, monetach, rekonstrukcjach, wykrywaczach? - zajebiście

Chcecie prowadzić wojenki, prowadzić śledztwa, pluć na siebie - WYPAD na inne forum albo załóżcie własne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protestuje przeciwko usunięciu Warsa z forum.
Nie jestem jego fanem i pewnie nigdy bym nie był. Publiczne oskarżanie ludzi bez dowodów( Wars nigdy nie przedstawił żadnego dokumentu) jest karalne, ale przede wszystkim niesmaczne.
Nie można jednak usuwać kogoś z ogólnie dostepnego forum
tylko dla tego że ten ktoś zachowuje się tak jak np. Wars.
Można go ignorować , można nie wdawać się z nim w dyskusje.
Wars nie stwarzał zagrożenia dla działalności serwera. Miał tylko zawsze inne zdanie niż Wy Panowie i za to został ukarany.

Pozdrawiam
Jacek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyraźnie napisane zostało, o potencjalnych skutkach, związanych z publikacją treści.
Forum jest platformą publikacji ze wszystkimi konsekwencjami.
Wars98 jest aktywnym uczestnikiem innych grup dyskusyjnych, tam możesz doświadczyć jego treści...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku przepraszam za offtop.

Panie Bocian jako świeży użytkownik tego forum jestem czasem jestem przerażony tym co się tu dzieję:)))
Jest to drugie forum na którym jestem gdzie jest takie swoboda łamania podstawowych praw for"(pierwsze to było moje forum założone z grupką przyjaciół gdzie pojawiały się raczej luźne rozmowy i teksty i nie było potrzeba wprowadzania jakiś restrykcji).
Jak dla mnie moderatorzy za bardzo tolerują tutaj spam i offtop. Wiem, że jest Was mało i ciężko zapanować nad taką ilością użytkowników, ale wprowadzenie ostrzejszych zasad na forum poprawiłoby jakość wypowiedzi. Takie jest moje zdanie. Oczywiście dopuszczam myśl, że inni mogą się ze mną nie zgodzić, łącznie z Panem.


PS
Zapewne bardzo wielu użytkowników się ze mną nie zgodzi:)))
Trudno takie ich prawo.

PS2
To co napisałem jest raczej wskazówką dla Pana niż jakimś moim marudzeniem" i oczekiwaniem na natychmiastowe zmiany.

Pozdrawiam Paweł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie zawsze o mi wychodzi", ale staram się szanować zasady obowiązujące na tym Forum [wiem że jestem tu tylko gościem], staram się być obiektywny, staram się szanować adwersarzy - nawet jeżeli mam krańcowo różne zdanie na jakiś temat. Nie jestem znajomym ani tym bardziej adwokatem warsa", sam mam do niego [nie wiem jak to nazwać - żal?], że wyruszył na krucjatę wytaczając najcięższe działa, ale nie zadbał wcześniej o odpowiedniej jakości amunicję". Chciałem jedynie zauważyć, że w dość krótkim czasie tenże wars" był parokrotnie prowokowany na forum wątkami, które ewidentnie były zakładane po to, aby go wypuścić" i ośmieszyć. A ci co to czynili nie zarobili nawet ostrzeżenia.

A teraz deklaruję publicznie, że nie będę już więcej zabierał głosu na forum w wątkach, z których nic albo niewiele wynika, a jedynie dochodzi do icia piany".

balans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będę chłopaki mieszał ale zauważyłem po przeczytaniu postów i artykułów z linków, że chcecie powiedzieć że Stug z Morza Czarnego jest tym samym co stał w muzeum na terenie woj. Lubuskiego???? po prostu bardzo ciekawi mnie temat a patrzę w sposób czysto analityczny bez żadnych uprzedzeń bądź zbędnych emocji..

wyraźnie widać na filmie kręconym przez ekipę płetwonurków, że Stug z morza jest pokryty całymi onami" rdzy, skorupiaków i innego morskiego badziewia. Czyżby w trakcie marszu z Ukrainy ktoś się nim zaoopiekował i był tak grzeczny, że nie tylko go oczyścił z tego wszystkiego to jeszcze go pomalował....??

coś tu się kupy nie trzyma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie prowadzić wojenki, prowadzić śledztwa, pluć na siebie - WYPAD na inne forum albo załóżcie własne"

Niestety wojenka, sledztwo i opluwanie jest w kazdym watku dot. jakiegokolwiek pojazdu wiekszego od roweru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie