Jump to content

ra_v

Forum members
 • Content Count

  646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ra_v last won the day on October 31 2019

ra_v had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutral
 1. Wielkie dzięki. Nie mogłem nic dopasować. Mógłbyś zdradzić jaką publikacją się podpierałeś? W żadnym spisie nie mogłem znaleźć inicjałów złotnika. Dzięki jeszcze raz.
 2. Może ktoś z Kolegów będzie mógł pomóc. Przeszukałem mnóstwo stron i nic nie mogę dopasować. punce na świecznikach mocno zatarte. Jakie to miasto?, jubiler ABR, AGR? Inne inicjały odbioru na wkładach do świecznika ale ten sam jubiler/złotnik. Data? Nie mogę odcyfrować ze słabych bić? Będę wdzięczny za każde info.
 3. Reprodukcja ze starszej odbitki. Wyrób współczesny z Ukrainy. Pieczątki durne i lipne. Cena 10 PLN na jarmarku w Kazimierzu Dolnym. Przywożą takie wynalazki z Ukrainy.
 4. To współczesna lipa z Ukrainy. Wykorzystane stare zdjęcie, zrobiono odbitkę z dodatkiem współczesnych absurdów. Można kupić na wagę od Ukraińców na targach. Mają wszystko - prawa jazdy na czołg SS, licencje pilota i zdjecia sprzętu i oficerów SS z bzdurnymi podpisami maszynowymi z tyłu. U nas cena za takie zdjęcie 10 PLN. Ten sam badziew na targach w UK już po 20 £. Biznes.
 5. Wydaje mi się, że Bjar jednak zawyża wyceny. Podaje w ojro a toć my żyjemy w Polsce.
 6. Wygląda jak XIX wieczna broszka żałobna z okresu wiktoriańskiej Anglii wykonana w technice mikromozaiki. Szukaj victorian micromosaic mourning brooch. Większość przedmiotów wykonanych w tej technice powstała we Włoszech. Popularne w Anglii i w Europie zachodniej koniec XIX i początek XXw. Ładny przedmiot.
 7. Sowiecka Porcelana z lat 1970-ych. Cena 3 ruble 10 kopiejek. Populares tłuczony w tysiącach egzemplarzy. Wartość sentymentalna. Poszukaj w Google Russian communist porcelain markings 1970 może Ci się uda dopasować zakład.
 8. Wygląda jak buddyjski młynek modlitewny. Identyczne widziałem wszędzie w sklepikach z pamiątkami dla turystów w Nepalu. przedmiot nie zmienił się wiele na przestrzeni wieków ale ten wygląda na współczesną pamiątkę
 9. Wygląda jak dekoracja - finial XIX wiecznego samowara czy zaparzacza do kawy. Popularny motyw na takich przedmiotach.
×
×
 • Create New...

Important Information