Skocz do zawartości

Dzisiejsze 3,5 godziny ciężkiej orki...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 218
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie dramatyzujmy w okolicy znajduje się też sporo innych monetek. 1 gr SAP: 20 szt- przekrój roczników, sporo Fryderyków, parę Augustów III, ciekawe kopiejki i dienieżki, fajne grosze z różnych okresów.
Fakt, boratinich mnóstwo i mnóstwo I wś -wszystkie państwa.
Nawet belgijskie. Przedwojna i GG sporo. Powojna ale większość ale większość 1949 miedziaki miedzionikle i alusy.
Każda monetka cieszy.
Boratyny w takim stanie jak ma latający holender cieszą nie mniej, bo w niektórych miejscach to same strupy falsów z epoki wychodzą.
Pozdrawiam i życzę ciekawych okazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro w moim temaciew piasku pod małym miasteczkiem" wstawię nowe fotki,wyszedł między innymi grossus w cudownym stanie,jak to z piasku ! Martian,mnie boratynki bardzo cieszą,po pierwsze bo powoli kończą mi się pomysły na miejscówki..,po drugie mam je tu najczęściej w bardzo fajnym stanie ! A asortyment nie nudzi mi się,zazwyczaj wyskoczy coś dodatkowego co tym bardziej ucieszy-dziś np.żeton 30" z herbem i Dobra Werbkowice" i stara zapinka.Pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Martian mogłbys napisac cos wiecej o explorerze se? okiełznałeś już go? naprawde jest taki trudny w obsłudze? czy ma na niego wpływ pogoda i czy warjuje podczas pracy pod przewodami wysokiego napiecia. Pytam bo widze całkiem niezłe efekty a zamierzam sie w takowy zaopatrzeć. Jesteś z niego zadowolony? Pozdrawiam sir!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęt niesamowity, na drobnicę lux. Żeby go rozpracować to studia trzeba skończyć minelabologiczne" Ja zacząłem przygodę od MD ileś tam w sumie w tym roku. Na obecnym chyba po wakacjach chodzę. Szukam na nastawach fabrycznych, monety i inne tam, z pełną dyskryminacją Fe. Na razie nauczyłem się odróżniać dźwięki na poszczególne fanty. Mimo wszystko nadal wykopuję polmoski" i łyżki alu. Jaką one piękną muzykę dają, a do tego zmylają namierzanie w bok. Ale lepiej wykopać to dziadostwo niż zostawić monetkę. Duża moneta dość płytko daję ident. sygnał jak te śmieci. Głębiej i mniejsze monetki można poznać po bardziej chrapliwym sygnale. Co do linii ener. to fakt jak na maksie to wariuje, ale to można wyregulować.
Pogoda, gleba i wilgotność też mają wpływ na zasięg.
Na mokrej kleistej ziemi zasięg spada drastycznie.
Wada to ciężar. Łatwo się kontuzji nabawić. Łokieć tenisisty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie