Skocz do zawartości

Bzura 2007


yama02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
DRODZY KOLEDZY !!!!!!!!!!!!!!
JEŻELI KTOŚ ZAGUBIŁ JAKĄKOLWIEK CZĘŚĆ OPORZĄDZENIA, MUNDURU ETC. LUB KOMUŚ COS SKRADZIONO TO PROSZĘ O PILNY KONTAKT POD NR TEL. 607 889 839. JEST SZANSA ODZYSKANIA TYCH RZECZY ALE TRZEBA TO ZROBIĆ OFICJALNIE
POZDRAWIAM

Po konsultacji ze sztabem BZURY 2007
Arek Dworecki,Posterunek Policji w Brochowie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, nie tylko Twoja drużyna zgodnie z rozkazem nie zdjęła hełmów, ale również każdy kto je miał na głowie (czyli np. my).
Niestety część nieporozumień i świętych oburzeń wynika właśnie z nieznajomości sytuacji.

Pozdrawiam, Mariusz, GH „PATRIA”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie chciałbym pogratulować organizatorom i uczestnikom tego widowiska. I jestem pełen podziwu za ich zaangazowanie i nieoceniony wkład pracy, pieniędzy, czasu i serca.

Jednak porównując tegoroczną Bzurę do tej AD 2006, czuję pewien niedosyt. Mam wrażenie jakby w zeszłym roku było wszystkiego więcej - pojazdów, pirotechniki, uczestników, a i sama główna inscenizacja trwała dłużej.

Niemniej jednak, jeszcze raz słowa uznania i duże brawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem po raz 5 i podobało mi się. Można się oczywiście czepiać tego czy tamtego ale ogólnie było nieźle i z roku na rok wygląda to, moim zdaniem, coraz lepiej.
Gdyby ktoś chciał zobaczyć fotki z soboty to zapraszam tu:

http://picasaweb.google.com/marcus.breslau/Bzura200702

z niedzieli tez mam kilka (głównie nagrywałem kamerą) ale jeszcze nie wrzuciłem.
Gdyby ktoś chciał w większych rozdzielczościach jakąś fotę to zapraszam na maila.
Wielki słowa uznania dla wszystkich rekonstruktorów!

marwro

PS: tekst jakiegoś dzieciaka co stał za mną na widok przechodzącego pancerniaka niemieckiego: Tato, to górnicy też walczyli??" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!
Z ciekawością obejrzałem zamieszczone przez Was fotografie z imprezy. Chciałbym w związku z tym poprosić o uzasadnienie wykorzystania zaznaczonego, przeze mnie na załączonej fotografii, elementu umundurowania.

Pozdrawiam
Hindus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mario 33 napisał Chyłopaki z 'Festung Breslau' robili furorę i słusznie, fajny okopik jak pokaząłem wyżej z dobranymi szczegółami m.in. piwkiem z epoki, gramofonem... Więcej takich inicjatyw !!"

Mario ostygnij z zachwytami. Hindus bardzo dobrze zrobił, że zwrócił uwagę. Nie chcę sie czepiać, bo nic mi do tego, ale chłopaki z FB powinni wiedzieć że chlebak nsi się na prawym pośladku a nie lewym ;-) A do fajnego okopiku to brakowało tyle ile znad Bzury do Wrocławia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sturmann jak zwykle niezawodny z krytyką ;)

jakby ktoś nie widział to tylko dowcipny 'podpis' pod fotką, nie przesądzający o treści - co bardzo dobrze widać na innych, równie mało 'regulaminowych' fotkach... a jeżeli poziom 'dowcipu' niezbyt, to jestem tylko człowiekiem... jeszcze raz pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRH 51ppSK jest z Iłży,nie biegamy ze współczesnymi torbami na słonie tylko w replikach wz.32 od M.Szkupa i P.Sajewskiego. co do zakładania tych toreb też mamy pojęcie:)
Jeśli chodzi o grupę z Radomia to 72 pp jeśli masz jakieś zastrzeżenia do ich ekwipunku to kontaktuj się z nimi.

Pozdrawiam w imieniu GRH51ppSK Patrię,Batalion Tomaszów oraz pionierów 40pp im Dzieci Lwowskich.

i w moim imieniu DJ i kaprala Kiśla:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czołzuniek
http://www.youtube.com/watch?v=2R2_FKdpRFI
Chciałbym podziekowac Grzeskowi Panzergrzesiowi w 2 dni przemalował czołg i zmnienił gaznik - efekty widać.
Steinerowi za wykonanie wysztkich malowań oznakowan na Wszysktich !!! pojazdach i to oznakowan zgodnych z prawda historyczną
Dla Daniela za.... jego praće i kierowanie panzerem i jego cierpliwośc na moje kierowanie czołgiem - komunikacja z 1918... kop w lewa nere to w lewo. w prawa nere w prawo a w dwie to stop!
dzieki Panowie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nerach!!!??? Nie no... Okejos posłuchaj, jak się macie kopać po nerach - to ja Wam może zasponsoruję jakiś interkom? W warsztacie mi gdzieś leży mój stary przenośny interkom z poprzedniego samolotu, 4-osobowy, na baterię 9V z wyjściem na typowe radio FM i sterowaniem PTT guzikiem montowanym na rzepa do sterownicy?

Pasuje Wam? Zamienie na DVD z filmami z Bzury...

Wchodzisz?

K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie