Skocz do zawartości

Bzura 2007


yama02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Marwro kanister z 42 to pikuś ,transporter był zdaje się z 2007. Człowieku czepiasz się takich detali po niemieckiej stronie ,popatrz co pokazała strona przeciwna."

A więc kolejna wpadka! :) Właśnie coś mi tak za nowo wyglądał ten transporter ale pomyślałem że pojazdy sprowadzane z Niemiec zawsze wyglądają jak nowe. Poza tym wiesz Niemców zawsze bardziej wypada się czepić niż swoich :)))

No dobra koniec tych żartów bo na prawdę pomyślicie, że się czepiam :)
Mówiąc już zupełnie poważnie to pojazdy bardzo mi się podobały. Pokaz panzera II wyśmienity! Miłą niespodzianką była również obecność dwóch wz. 34. Czekam na pojedynek panzera II z 7TP na Bzurze :)

pozdrawiam pancernych!

marwro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Choć sam nie byłem na imprezie - dziękuję organizatorom za umożliwienie SGRH Festung Breslau wzięcia w niej udziału.

Przy okazji chciałbym wyjaśnić kwestię omawianego wyżej zdjęcia naszej dioramy. Gratuluję Hindusowi spostrzegawczego oka, jednak osoba we współczesnych spodniach BDU nie jest członkiem naszej grupy - jest to kuzyn jednego z członków FB, który przybył z nami jako widz i pomagał aranżować okop - to wszystko. Szkoda, że ktoś wykonał to ieszczęśliwe" zdjęcie, które wprowadziło kilka osób w błąd, za co w imieniu naszym i fotografa - przepraszam. Wkrótce na naszej stronie pojawi się galeria zdjęć z imprezy, ale oczywiście już bez cywilów" ;)

Odniosę się również do postu Kolegi Sturmanna - bardzo proszę o dodatkowe informacje/zdjęcia dotyczące rzekomego członka naszej grupy noszącego chlebak niezgodnie z regulaminem. Jednocześnie żywię gorącą nadzieję, iż przy najbliższej okazji Kolega Sturmann poinstruuje nas jak wykonać prawdziwie fajny okopik".
W jednym z Kolegą się zgodzę - ic ci do tego".

Pozdrawiam w imieniu SGRH Festung Breslau i mam nadzieję, że nasza diorama była ciekawym, późnowojennym urozmaiceniem Bzury 2007.

Michał
SGRH Festung Breslau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie