Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

mr2z

Forum members
 • Content Count

  448
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Fanatyk tygryska - na naszej www jest osobny dział poświęcony mojemu projektowi, a ogromnym bannerem na stronie głównej - nie sposób nie trafić: http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/main.php?target=goliath Ale nie odbiegajmy już od tematu :)
 2. :))) Właśnie wróciłem z warsztatu. Generalnie kadłub ukończony już w 90%. Powoli mogę przystępować do konstruowania układu jezdnego. Najświeższą fotkę wrzuciłem na DWS. Najgorsze, że zimno w warsztacie i paluchy grabieją :)
 3. YARD, a ja poproszę o podanie źródła powyższego zdjęcia... ;))) Pepe, czy mógłbyś udostępnić mi fotkę Goliatha z Wrocławia, o której wspominałeś kilka postów temu?
 4. http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/main.php?target=slady Dorzuciłem przeszło 40 nowych fotek śladów walki z Wrocławia i okolic. Serdecznie zapraszam! :)
 5. Grzechotnik, co do naszej korespondencji - już wiem gdzie to jest :) Bez problemu trafię! Dzięki! :)
 6. Chciałbym, aby te duchy z lasu Na Niskich Łąkach, w pierwszej kolejności nawiedziły tych sk...synów, którzy notorycznie wysypują tam śmieci.
 7. Od dłuższego czasu dokumentujemy różne ślady wojny na ulicach Wrocławia oraz w jego okolicach. http://www.festungbreslau.wroclaw.pl/main.php?target=slady Przy okazji prosimy o wszelkie informacje na temat napisów, obiektów lub śladów walk we Wrocławiu, które dotąd przeoczyliśmy. Grzechotnik, mógłbyś zdradzić mi lokalizację tego słupa?
×
×
 • Create New...

Important Information