Skocz do zawartości

Bzura 2007


yama02

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 240
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam.

Jhaken z tego co piszesz widzę ze inaczej traktowano rekonstruktorów polskich i niemieckich.Wy mieliście nawet prysznice a niemcy mieli tylko jedną umywalke.A ja naiwny myślałem że na reko wszyscy są równi.No nic czasami i tak bywa.

Chciałbym serdecznie podziękować i pozdrawić wszystkich biorących udział w rekonstrukcji bitwy na BZURĄ 2007,a specjalnie GRH 51ppSK.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
A ja chciałem w imieniu całego naszego oddziału serdecznie podziękować kolegom z 3 Bastionu Grolman za wspólną walkę i super atmosferę. Dziękuję Michałowi Małemu", Albertowi, Góralowi i całej reszcie chłopaków. Dla nas to zaszczyt walczyć u Waszego boku.

Mirek Majkowski
PSRH X D.O.K.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okejos.
Piękne zdjęcie warte co najmniej srebrnej odznaki za rany. Wybacz, ale ja się swoimi obtarciami nie będę chwalił, bo niestety zdjęcia byłyby niecenzuralne.
Xantos
Proszę o kontakt na atyl@poczta.fm w sprawie jednego zdjęcia umieszczonego poniżej płonącej chaty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiesz?

Jeśli nie wiesz, to wyjaśniam, że jest to AK47 z łukowym magazynkiem (ten konkretny egzemplarz miał mięć magazynek bębnowy, ale okazał się on felernym), udający akustycznie Rkm wz 28.

Jeśli zaś nie wiesz, dlaczego na imprezach rekonstrukcyjnych w Polsce tak właśnie jest, to wyjaśniam, że bierze się to z niewielkiej liczby sprawnych Browningów wz 28 będących w legalnym posiadaniu polskich rekonstruktorów. Niewielka jest też ich liczba w ofercie firm wypożyczających broń.

Obawiam się, że liczby te niewiele różnią się od 0.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie