Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam!!! Ja przez ponad rok z x-terrką 30 znalazłem tylko dwie klamry jedną aluminiowa wehrmachtu i pruska bez nakładki obie były grubo na ponad 30 cm jedna w piasku ( aluminium ) druga w glinie pruska , pruska była właśnie gdzieś ok 35cm. Muszę tylko powiedzieć że wtedy miałem do xterrki 30 cewkę 10,5 DD teraz mam też 9" standardową koncentryczną no i mam jeszcze sov GT:) bo to o nim temat.
P.S. Król jest tylko jeden Sovereign GT!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieszko masz miejscowke i szalejesz przupuszczam ze twoj kolego ktory mial gti 2500 nie eksperementowal na ustawieniach bo nie wiedzial jak chodzil na fabrycznych dam sobie glowe uciac ze tak bylo mysle ze na wiosne bedziemy mieli okazje sie zmierzyc:)bo juz mnie ten atak na garreta smieszy:]wielu ludzi o gti pisze a tak naprawde go nie poznali do konca lub tylko od kogos cos slyszeli pozdrowienia z SLASKA :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
myślisz że ktoś chodzi z metrówką, a nad sygnałem zdejmuje ziemię warstwami, żeby precyzyjnie określić głębokość zalegania przedmiotu?:) I może jeszcze robi zdjęcia cyfrówką:) Testy tego wykrywacza w powietrzu mie mają sensu.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Testy powietrzne w przypadku tego wykrywacza nie mają sensu ponieważ jest to wykrywacz wieloczęstotliwościowy który po prostu woli glebę" i tam dopiero pokazuje swoją moc.
Wyniki testów powietrznych Suwerena byłyby nieprawdziwe i odbiegające na niekorzyść od rzeczywistych osiągów w ziemi.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może na jakiej zasadzie działa w SovereignGT automatyczna czułość" ? Jak wykrywacz może sam sobie ustawić czułość, jakiś patent firmy Minelab? Zasięg bedzie większy niż gdybym ustawił ręcznie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kopnołem carskiego guziorka z ~ 35 cm ,nie latam z centymetrem , ale zwykle wychodzą po wbiciu saperki na sztych przeszukałem ziemię i jak się okazało że nic nie ma ta zaczołem powoli wybierać ziemię z dołka . Dołek był do końca okucia saperki WP + parę cm zgarnełem nogą żeby zidentyfikować sygnał bo był bardzo słaby, a w domu zmieżyłem saperkę miarką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakiej zasadzie działa automatyczne dostrajanie czułości w Suwerenie ale wiem to, że na automatycznej czułości zasięgi są dużo mniejsze niż po dostrojeniu ręcznym. Chodzenie na automacie jest bardzo przyjemne i wykrywacz nie wydaje fałszywych dźwięków.No ale tracisz wtedy na zasięgach nawet do 30 procent w stosunku do ustawienia ręcznego czułości.
Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zbieram kolorek i raz chodzę z Iron Mask włączonym , a nieraz z wyłączonym.Ja tam nie zauważyłem jakiejś szczególnej różnicy ale może jest. Z tego co wiem to dla początkujących zalecane jest chodzenie z Iron Mask wyłączonym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,wracajac do tematu,interesuje mnie zasięg GT ale z cewką 18 cali,firmy De Tech.Jak jest głeboki na tej cewce.Z jakiej głebokości może pociągnąć" przedmiot wielkości hełmu lub skrzynki amunicyjnej.Wiem że ktoś z użytkowników GT z tego watku używał takiej cewki.Może sie wypowie,podzieli sie spostrzeżeniami.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam za sobą pierwszy wypad z sovereignem.Jest ciężkawy ale idzie wytrzymać.Chodziłem na głośniku bez słuchawek,narazie nie rozróżniam tonów jakie wydaje dany metal,pozatym mam problem ze wskazaniem środka celu wykrywacz daje sygnał na sporej powierzchni,zauważyłem że sygnał wiądący często cichł na chwilę a ja dalej ruszałem cewką zastanawia mnie to czy kontynuując ruch cewką jak sygnał jest wyciszony(trwa to dłuższą chwilkę)nie utrace jakiegoś sygnału w międzyczasie?
Chyba sporo nauki jeszcze przedemną... Muszę się przyznać że trochę zatęskniłem za moim solarisem który został w domu,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie świetnie radzi sobie na militarce i na kolorku

wychodzą fanty głebokie i to wiele razy już sobie udowodniłem.. ale i na poletku sobie nieżle radzi. Kiedyś rozmawiałem na ten temat z vik... byli troche zdziwienie bo polecają go raczej na kolor niż na militarkę. faktycznie to kolega mieszko zrobił mi krótki instruktarz ustawień.
pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie