Skocz do zawartości

suvergin gt-wymiana doświadczeń


nunki

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem posiadaczem tego sprzętu od wczoraj.
Wcześniej chodziłem 2 lata z ACE 250 i teraz kilka miesięcy z Proximą.
W pierwsze testy ruszyłem tam gdzie z Rutusem (miejscówka przebadana Proximą dokładnie dwa razy, nie wyszło nic ciekawego - 2 monetki IIRP, fenig z 35, trochę łusek mosinowskich) i ku mojemu zdumieniu Suweren zaczął wyciagać takie fanty, że mi banan z ryja nie schodził. Znalazłem jeszcze 15 kopiejek w srebrze, 13 monet IIRP w tym kilka cynkowych, wrześniowy orzełek, ostrogę i sporo innych ciekawostek. Żeby było śmieszniej, nie byłem pierwszy w tym miejscu, chodziłem po cudzych dołków.
Podsumowując - nie kupujcie tego sprzętu, zostanie więcej dla nas (posiadaczy Suwerena) :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 731
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No no GT widze że tu legenda, tak słodzicie, to może spróbujemy sie z F75LTD?
Gdzieś ktoś napisał że chodząc z GT zarobił przez 2 lata 80tys zł, nieżle, chyba złoto hitlera wykopał. Hehe
Sprzeęt dobry, ale napewno nie najgłębszy, są dużo leprze wykrywki i tak o nich nie piszą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Koledzy (a mam nadzieję, że i koleżanki) posiadacze Suwerena. Spędziłem nad nim jakieś 40 godzin. Mam problem z namierzaniem monetek leżących skośnie w ziemi. Namierzanie krzyżowe wtedy nie jest precyzyjne i trudno określić miejsce zalegania. Czasem namierzanie krzyżowe potrafi zmylić miejsce zalegania monety o 15cm.
Nie raz już chybiłem, a dwa razy trafiłem monetę łopatką przy wykopywaniu, raz była to całkiem fajna moneta którą zniszczyłem.
Macie na to jakieś rady, porady, triki czy sposoby?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Witam! Jakiś zastój w wątku jest, chyba sn jesienno-zimowy ;) ja tym razem może z innej beczki: od kilkunastu dni wzrosła cena minelabów, m. in. nasza Sowa. Jej cena skoczyła na 3700zł !! Dobry sprzęt, ale cieszę się, że udało mi się ją zakupić po dużo niższej cenie:) pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suweren znów podrozał, teraz kosztuje już 3700...
Ciekawe dlaczego producent winduje tak ceny.
Jak tu koledzy zauważyli, na allegro niektórzy już zarobili nieźle na sprzedaży używki :)
Pogoda sprzyja więc się wykorzystuje ostatnie dni bez mrozów. Po tych 2 miesiącach z Suwerenem, mogę śmiało powiedzieć że to sprzęt deklasujący ACE 250, przy nim, Garrecik to zabawka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kometes..z tym trafianiem szpadlem w monetki..prawdopodobnie za blisko namierzonego celu wbijasz łopatę..ja zawsze odchodzę około 10cm od namierzonego punktu i jest ok,monetki wyskakują całe..a te Twoje porównanie deklasujące" kanara przez sowę ;) to Ci się udało..sprzęty prawie z jednej półki,tylko różnica w cenie :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć jedno. Kocham ten sprzęt. Nakopałem sie nim tylu fajnych monetek, że hej. Jedyne co mam do mojej sowy, to kabel przy wejściu w pudło nie chce leżeć prosto tylko się skręca i jak dotykam go rękawem to piszczy. Potrafi to być mocno wnerwiające. Ale ja kupiłem swojego za 1800 i chyba zrobiłem interes życia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weles, chcesz kolegów zabić śmiechem? ACE 250 i Sovereigna stawiasz na jednej półce? To się uśmiałem :)
ACE miałem 2 lata i wierz mi, wiem co piszę.
Tak samo nie czytasz ze zrozumieniem mojego postu a odpowiadasz na niego. Większość monet namierzam bezbłędnie i wykopuję je jednym sztychem. Ale jak napisałem wyżej - jak moneta leży mocno skośnie, namierzanie np. na krzyż nie zdaje egzaminu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kabel jak kabel, ukręcił się od znoszenia. Ja kupiłem od szwagra za 1100zł Gt i cewka jest poklejona i lubi popiszczeć ale to mi aż tak nie przeszkadza bo wystarczy kabel polutować i wio ;) W Sowie to trudno zajechać kabel ale jak już to się zrobi to można samemu polutować od nowa i wio:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych 2 miesiącach z Suwerenem, mogę śmiało powiedzieć że to sprzęt deklasujący ACE 250, przy nim, Garrecik to zabawka :)"-kometes czytasz co piszesz?to Ty sam je porównałeś"..Mam problem z namierzaniem monetek leżących skośnie w ziemi."-rentgen w oczach? ;) że widzisz skośnie leżącą monetkę,która nie chce Ci się dać dobrze namierzyć..no i jakbyś czytał ze zrozumieniem,to byś widział taki oto znaczek ;)" który świadczy o tym,że dany tekst jest napisany z przymróżeniem oka i tak należałoby go odebrać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
...tak tylko na marginesie chciałem,bo korzystałem z tego wątku dwa lata temu gdy przesiadałem się z HS3 na Gt...HS3 podarowałem kumplowi bo szkoda było go pchać w obce ręce...a GT po dziś dzień rządzi,radzi i nigdy mnie nie zdradził (:
...dzięki wam mam sprzęt,który na pewno deklasuje Garety,Fishery do F5,Whitesy do xlt i inne tego typu...i może się naraziłem tymi słowy ale byłem widziałem i nie raz zwyciężyłem kolegów z tymi sprzęcikami,zaj...ście ciągnie monetki,super na kolor a na w miarę grubą żelazną militarkę też daje rade...a za co cenię najbardziej to za to że na maskowaniu i pełnej dyskrymie powalił fishera f75 na śmietnisku-tu filharmonia dżwięków a GT jeden po drugim fanciku do kieszeni (:
...Gt ma wolny procesor ale co z tego,za to wali w glebę jak żaden inny z wymienionych.
Zdrówka i jeszcze raz dzięki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Witam..panowie prośba..planuję zakup słuchawek dobrze współpracujących" z minelabem gt(z walkmanopodobnych czas już wyrosnąć ;)..wymagania"-solidna budowa,kabel spiralny,regulacja glośn.,jack kątowy..budżet do 300(z hakiem)zł..i proszę nie wrzucać linków z odkrywcy,tudzież innych for-przeczytałem wszystkie po kilka razy ;) p.s.-jak ktoś używa słuchawki powyżej mojego budżetu,to też proszę nazwę modelu podrzucić..może dozbieram..pozdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Sovereigna używam modelu Jolly Rogers" firmy DetectorPro, które czasem są do dostania w Polsce. Niezadrogie, solidne, mają regulację głośności i przełącznik mono-stereo, co pozwala na pracę z różnymi wykywaczami. Powinieneś znaleźć w tej cenie.

Pozdrawiam

VW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie