Skocz do zawartości

Call of Duty


vonadamski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hmmm mi się tam bronie podobały:>włącznie z tą Teslą:> W sumie cewka Tesli została zbudowana to czemu nie można zrobić jej miniaturowej wersji:] Choć za słaba ta broń:> No i Venom działko też jest fajne tylko za szybko amunicje zżera:] Miotacz też daje fajne efekty świetlne":] A jeśłi chodzi o mazuzera to więcej pocisków jest, ale i tak nie ma co liczyć na realistyczną walkę z zombie,duchami, ogromne kupy" z oczami itd:>


Pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
dopiero dzisiaj zalatwilem sobie CALL OF DuTY i juz go przeszedlem :((( nie na kodach ,ogolnie fajnie ,ale w stalingradzie załamka ,jak płyne barka ,oficerowie pilnujacy szergowych ;))) strzelaja p-08 zamiast TT (bez komentarza ,ogolnie malo ruskeij broni , i jak dla mnie bardzo krotka gra BARDZO ,z grafika myslalem ze bedzie lepiej ,ale nie ejst az tak zle ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Też mam tą gre od dwóch dni i juz ją przeszedłem :-(((( gra jest naprawde zbyt krótka !!!! Ogólne wrażenie SUPER!! Ale jest pare ale :-))) za mało ruskiej broni PTRS tylko w jednej misji, brak DP i TT no i w stalingradzie niemcy nie mieli STG-44 !!!!
Pozdrawiam graczy i wesołych świat
Mateusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo najlepsze sam koniec gry ,w Berlinie kiedy ruscy wywieszaja swoja flage na tym budynku zgadnijci kto tam był??:))) VASSILI ZAITSEV i jego kolega DANIŁOV :> (film-Wrog u Bram)wzruszajace ,ahh do prawdy ;)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra faktycznie przykrotka choc w porownaniu do takiego Batlefield 1942 szczegoly sa fajnie dopracowane. rzmienie" broni powalajace ( w batlefield cos brzeczy zalosnie).

jedyne co wydaje mi sie niezbyt dopracowane to wspoldzialanie - komunikacja z reszta druzyny. ale to chyba faktycznie najlepiej dziala w multiplayerze ;)

pozdrawiam
th.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niestety mam kopię zapasową tej gry ;))) i cd-key nie jest jedynie przeze mnie uzywany ;))) i dlatego ciagle na muliplayerze pokazuje mi sie komunikat ze cd-key jest w uzyciu i se nie pogram :P dupa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo kupić oryginał :D , ja kupiłem i mam dostęp do wszystkich serwerów, a co do wymiany to skontaktuj się z polskim wydawcą firmą LEM pod numerem (0-22)651-7324 ,(0-22)651-73-25, ale sprawdź też na stronie www.lem.com.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narcan ja tak nie mam pieniedzy na orginaly czasem orginalna gre kupie jakas klasyke bo tanio ,a zreszta w dzisiejszych czasach nie duzo osob ma kase na orginały ,zeby byly jak wejdziemy do uni tansze gry ,dvd itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety z kasą jest ciężko, ale akurat w tym przypadku innego wyjścia chyba nie ma, też miałem oryginalną wersje ze stadionu x- lecia ;), ale żeby pograć w multi to trzeba zainwestować, a gra wcale nie jest taka droga- ok.90 zł także chyba warto to przeboleć i kupić
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
fantastyczna gra , za kazdym razem po odpaleniu tak samo wciagajaca, faktycznie stalingrad rzadzi , misja w Warszawie to jedna wielka kicha . POZDRAWIAM REDAKTORA ODKRYWCY Z KTORYM JESZCZE NIeJEDNEGO SZKOPA USTRZELIMY>HEHEH
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieeeee , jazda czołgiem jest fajna ,a misja w polsce faktycznie mało ciekawa ,ale liczy sie sam fakt ze wogole zrobili taka misje ,bo jest malo gier o polakach z II wś ,ale miłobyło by gdyby kiedys powstala gra medal of honor :westerplatte defense " ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było popykać tak Polakiem w Kampanii Wrześniowej :) Ja bym miał radoche jak nic. Ale czy ktoś kiedykolwiek się zainteresuje bohaterską walką Polaków. Narazie programiści amerykańscy promują walkę swoich żołnierzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie