Skocz do zawartości

Call of Duty


vonadamski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Myślę, że w porównaniu z Medalami - teraz walczę w Tunisie z Włochami - nie jest ona aż tak rewelacyjna, Call... oczywiście. Fakt realizm a perzede wszystkim możliwość strzelania poprzez przyżądy celownicze czyni ją bardzo atrakcyjną. Nie mniej etapy zbyt łatwo się przechodzi. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie. Brat instalował gierkę po tym jak ja ją zainstalowałem. U mnie do końca wszystko było ok. - raz się zawiesiła, u brata natomiast coś poszło nie tak i w korytażach tamy panowały egipskie ciemności. Po ponownym zainstalowaniu blędu już nie było.
U mnie wszystko przebiegało poprawnie. Gdy przeciwnik został poproszony o nie utrudnianie działań - pobiegłem do auta, które stało w szopie lecz gdy nic się nie działo obiegłem ruiny i za nimi była wlaśnie niesforna załoga moździerza. Po stanowczej perswazji wycofalem się a samochod już był przed szopą.
Może kliknij Tab i odczytaj co masz wykonać, chociaż chyba to nic nie da. Pozdrawiam.

P.S W dzisiejszą noc podobno nawet komputery przemawiają ludzkim głosem. Może coś podpowie. Życzę Ci tego....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Faktycznie święta - udało się! W napadzie desperacji zacząłem grę od nowa. Warto było - przeszedłem feralną scenę z autkiem: wytłukłem wszystkich tak samo/ głównie za sprawą FG 42 :)/, ale podziałało, auto wyjechało z garażu. No, a potem jazda bez trzymanki", zresztą komu ja to opowiadam - pewnie się śmiejecie, że jestem na początku gry, ale siła wyższa. Za to wszystko jeszcze przede mną /byle nie do następnego zawiasu" :)))/. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Niewiem czemu ale w cod-ie grafa jest normalna i płynna tylko sylwetki szkopów, aliantów i czołgów(pojazdów)są całe czarne .Dziwne nie?
Zastanawiałem sie czy to może jest działaniem zasmiecenia kompa i może juz czas na formata c: :)

Piki

P.S
POMÓRZCIE BŁAGAM!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weteran wcale taki trudny nie był, jak się przeszło Harda to weteran powinno byc sie juz wycwiczonym w strzelaniu do niemiaszków :) Ja często używałem na tym poziomie Quicksave'ów, cholernie przydatna opcja. Tylko nalezy jej uzywac w odpowiednim momencie. Ja na przykład użyłem jej mając 10 % życia i granat pod nogami :) potem musiałem znowu się męczyć żeby znowu dojść w to samo miejsce. :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra ale:
1 Za krotka :)
2 Brak u ruskich RKM (dykty)
3 Brak niemieckich RKM przenosnych
4 Brak angielskiej i ruskiej broni krotkiej
5 Brak niemieckich karabinkow samopowtarzalnych ( np.G43 )
6 Niektore misje sa naprawde kiepskie np Ta z Ju87 zenada!, Berlin... Mi nie podobaly sie tez misje: dowodzenie T34, Zdobywanie Berlina...
7 No i pomniejsze sprawy takie jak niszczenie czolgow z rusznic, brak bagnetow ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Mnie zawiodła jedna rzecz w tej grze. Otóż na samym początku.. amerykański poligon, a tu mi gość podczas czołgania wali nad głową z MG (ale kiche odwalili!). Jakiś browning czy coś, ale nie MG w obozie amerykńskim! To samo w stalingradzie płynę barką sobie, kilku gości wyskakuje za burtę (ja już myślę, że tak jak we Wrogu u Bram" wyjmą Naganty i zaczną nawalać do nich), a tu kicha kolejna.. kolesie z Lugerów walą. To samo misja dalej, jak jest ten bieg przez Plac, w filmie kolesie z maxima na kółkach walą (tego też się tu spodziewałem), a tu co?!!?... znowu MG. To jest właśnie ta kicha.. Wszystko zastępywane Lugerami, MGtami itp.. itd..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spokojnie! Możemy sobie pogadać o tym ,że np. ruscy nawalają z Parabelek ,MG-42 u amerykańców ,StG-44 w Stalingradzie ,bo się poprostu na tym znamy i dla nas wydaje się to dziwne. Ale pomyślcie ,że 80% ludzi grających w tą grę nie ma o tym zielonego pojęcia.
Gdyby nawet na uzbrojenie szkopów w rej grze wprowadzić zamiast bagnetów (których i tak nie ma) np. miecze świetlne to i tak jakiś szaraczek" by się nie zorientował.
...a tak przynajmniej mamy o czym pogadać :)

pzdr

bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja.. :) Ale dla mnie to zadne usprawiedliwienie.. :> denerwuje mnie cos takiego. Tak jak Wolfensteinie (RCoW). Wszystko super, fajnie sie gra, a tu mi nagle wyskakuje jakis potwor z pradem , a ja go pradownicą wale. :/ ci programisci to potrafia dobic czlowieka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie