Skocz do zawartości

Call of Duty


vonadamski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Gra jest świetna. Już ją zdążyłem przejść. Nawet jedna misja ma miejsce w Warszawie. Jako sowiecki żołnierz oczyszczamy zakłady naprawcze czołgów.
Co do realizmu gry to został on znacznie zwiększony w stosunku do MOH. Teraz częściej trzeba używać granatów. No i można strzelać, patrząc przez celownik broni. Dodatkowo celność uzależniona jest od postawy z jakiej strzelamy (pozycja stojąca, z kolana, leżąca), w biegu rozrzut pocisków jest bardzo duży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Rewelacja. Szczególnie walka o most. Jak zasiadłem to przeszedłem w 12 godzin. Ciężko było się oderwać. Troche martwił mnie fakt że jak chcę wziąć trzeci ą broń to musze jednej się pozbyć ale przynajmniej realne. Mile zaskoczył mnie widok Diakonowa- spodziwałem się że pójdą na łątwiznę i będę ganiał z F1. Minus- widok Niemców ganiających po Stalingradzie ze Szturmami. A także że nie można do FG-42 wziąć amunicji od Mausera, Podobnie do snajperki od zwykłego karabinu, no i do Stena od MP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w to pykam. Już na HARDzie przeszedłem, teraz gram VETERAN i dobrze idzie. Super giera :) A co do tej zeczywistości" to tak... Broń zwerbowanym żołnierzom nie zawsze była rozdawana.. Dostawał ją któryś tam z kolei koleś. Rosja była w stanie wojny.. Brakowało ludzi, a tym bardziej sprzętu. Dużo konwojów dostawczych z zaopatrzeniem było niszczonych przez niemieckie Luftwaffe (tak jak w grze te barki). Ale klimacik jest niezły :) Połączenie kilku filmów na raz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra rzeczywiscie jest rewelacyjna. Nie podoba mi sie jedna jedyna misja na lotnisku ze stuksami sami wiecie chyba dlaczego :) co do broni u rosjan to fakt historyczny pierwszy rzad mial bron a czesto w 2 lecieli i brali od poleglych .... Nie zgadzam sie z przedmowca ze rosjanom brakowalo ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, właśnie wyszedłem z gierki. Jest super!!!!!! Powiedzcie jeszcze czy gdy podnoszę broń to tracę losowo jakąś czy to ja decyduję ktorą? Próbowałem zostawiać pistolet - bo najmniej przydatny ale zostawiałem nie pistolet tylko inną akurat potrzebną. Którym przyciskiem uruchamiam lunetę w snajperce? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthew.. moze zle plyta jest przegrana.. (zazwyczaj takie bledy wiaza sie ze zlym przegraniem plyty w domowych warunkach, czyt. pirat). Do SP17... miejsce pistoletu nie moze nic innego zastapic jak pistolet :) Jak chcesz zmienic bron na inna, to musisz wyjac ta, ktorej chcesz sie pozbyc i podniesc porzadana giwerke.. Zawsze wymienia sie ta bron, ktora masz w lapach. Do Cavko... Mi chodziło o chętnych żołnierzy :) a tych wszedzie zreszta brakowało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz nosic 3 bronie. 2 długie i 1 krutką + granaty. mozesz sobie wymieniac długą na długą z ziemi, badz krotka na krotka z ziemii. Co do lotniska to jeszcze masz sporo do przejscia. Przed tobą jeszcze misja na okrecie, tame chyba juz miales.., kampania Rusków (Stalingrad), Warszawa, lasy Ardeńskie, Bitwa Pancerna no i oczywiście Berlin :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. I niestety stało się. Berlin został zdobyty....
Co teraz....
Czy ustawiając wyższy poziom trudności,sceneria zmienia się istotnie, czy nie? Brat w 2 poziomie w korytarzach tamy ma całkowitą ciemność. Czy tak ma być czy to bląd w ładowaniu gry?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie ludziska! Zacząłem niedawno - jestem w scenie która konczyć się powinna /chyba/ wyjazdem autem ze stodoły. Mam się przegrupować wraz z moim kapitanem i dawać do autka. Niestety do auta nie mogę wejść, a kapitan jakiś wystrachany obok w budynku. Czyżby to zawias", czy coś przeoczyłem? POzdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błąd raczej nie. Myślę, że coś przeoczyłeś. Czy samochód jest w szopie czy już wyjechał przed szopę? W najgorszym razie kliknij F9 wtedy powtórzysz od ostatniego zapisania misji lub powtórz tę misję od początku.W dalszym etapie musisz mieć sporo życia - oczywiście nie zdradzę jej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie