Skocz do zawartości

Call of Duty


vonadamski

Rekomendowane odpowiedzi

jak narazie statystyka MoH to:
1 czesc medal of honor -gra sie amerykanami
2-czesc MoH underground- alianci ,francuski ruch oporu
Moh Undergound na gameboya to samo co na PSX-a
Moh AA -alianci
Moh Infilator na game boya -alianci
dodatek do MoH AA spearhead -alianci ,brytyjczycy ,ruski (i niemcy jak w kazdej czesci ;P)
drugi dodatek do AA breaktrought -alianci ,brytyjczycy i nowi wlosi
MoH rising sun -alianci ,japoncy
Moh Paciffic assalut - to samo co wyzej (alianci ,zoltki ;P)
czyli widac we wszystkich czesciach sa alianci ale moze kiedys docenia co polacy wniesli do histroii o IIwś i nie tylko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 107
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
hehehe.. w sumie to tylko alianci jak widac przyczynili sie do wyzwolenia świata ze złych mocy" ;) Im nalezy pokłony składać, no już nie wspomnę o tym, że ozszyfrowali enigmę" i przechwycili wiele cennych informacji. Dobrze, ze mieli takich dobrych naukowcow wtedy ;)

Troche ironicznie- kloki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A jednak ktoś tam o Polakach pamiętał.
W MoH: Underground na PSX, po wpisaniu odpowiedniego kodu (już nie pamiętam bo dawno w to grałem, ale jak jest ktoś zainteresowany to mogę poszukać) pojawiała się seria plansz na których można było zobaczyć np. zdjęcia z tworzenia gry, rysunki, zdjęcia twórców i ich wypowiedzi. Wyglądało to tak jakby każdy wrzucał tam coś od siebie. Jedna z plansz poświęcona była polskim żołnierzom walczącym o Monte Cassino. Były tam biało czerwone barwy, jakieś zdjęcie i słowa gen.Alexandra o waleczności Polaków. Bardzo mnie to zaskoczyło i ucieszyło. Pewnie któryś z twórców gry był asz".
Jednak na dodatek traktujący o wrześniu nie ma co liczyć. Bo kto by to kupił? Amerykanie nawet nie wiedzą gdzie jest Polska :-) Jedyne co nam pozostaje to liczyć na talent i chęci naszych programistów, którzy wzięli by się za taki temat.
Pozdrawiam
Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.playpalace.co.uk/cheats/cheat_473-Medal-Of-Honour-Underground.html

Dreamworks Interactive Personal Screens - DWIECRANS
to chyba było to, ale nie wiem na pewno.

Sprawdź i napisz czy działa.
Bo w gazetach to dopiero bede miał czas w piątek poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enter the following as passwords: (they work only on levels that are completed)"
Tak pisze na tej stronce.
Czyli wpisujesz jako hasło. Więcej Ci nie moge powiedzieć bo w nie mam tej gry, a ostani raz grałem w nią 3 lata temu więc już nie pamiętam jak to było dokładnie. Może spróbuj poszukać coś w google (medal of honour underground cheats), jakby to nie działało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha a ja to mam wpisac tam gdzie jakby sie zapisuje na memory card ? a tak wogole to ja nie lubie underground ,wole pierwsza czesc ,w drugiej czesci grafika sie nie zmienila a ma o wiele glupsze misje np. kiedy masz sie wkrasc do zamku po cos (juz nie pamietam po co) i straznikami tego zamku sa psy chodzoace na dwoch lapach z panzerfaustami (bez komentarza):P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, naprawde nie wiem gdzie się to wpisywało. Pokombinuj. A te psy to była paranormalna dywizja ss. Tak samo ci rycerze to byli ss-mani na amfetaminie. Wywalasz czały magazynek a on dalej lezie :-)))
Jak Ci sie uda zobaczyć tą plansze to zrób zdjęcie i wrzuć na forum :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 9 months later...
to są chamy, ci z nkwd. Nie miałem broni, a skapłem się dopiero jak ujrzałem niemców, no więc wróciłem, ale niestety wpakowali mi seryjkę w brzuch. No i wytłumaczcie takim, że chcesz dobrze... nawet nie miałem szans ich zabić, ale spróbuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie