Skocz do zawartości

policja IIRP


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 434
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A może zamiast usuwać te zdjęcia wystarczy zmienić podpis z leszek01" na TKS" i wszyscy będą zadowoleni? W końcu nie chodzi tu o jakieś wielkiej wartości unikalne fotografie, tylko o dwa współczesne zdjęcia policyjnych orzełków!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam wszystkich,

Jedna kwestia do leszek01".

Po pobieżnym przejrzeniu forum, stwierdzam, że zdecydowana większość umieszczonych przez Ciebie zdjęć należy do mnie :-)

Nie mam jednak pretensji, że je umieściłeś. Kolekcjonuję je nie po to, żeby trzymać wyłącznie dla siebie. Jak znajdę chwilę, umieszczę ich więcej. Postaram się też wyjaśnić kilka policyjnych kwestii, bo są błędnie opisane na forum.

Mam nadzieję ,że inni również dołączą i uda się wspólnie stworzyć ciekawy wątek na temat Policji Państwowej II RP.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich pasjonatów.

UNMIBH

PS. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w poszerzeniu mojej kolekcji. Interesuje mnie wszystko, co się z tą tematyką wiąże, tj. zdjęcia, dokumenty, falerystyka, umundurowanie i wyposażenie, a także wydawnictwa tematyczne i źródłowe z epoki oraz współczesne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie