Skocz do zawartości

Tajemnice PRL: w Polsce były sowieckie głowice atomowe


Rekomendowane odpowiedzi

O la boga !!! Chyba drogi Jacku zbyt dlugo przebywales wsrod tych rakiet z glowicami atomowymi i wsrod tych z tymi czerwonymi orderami ?

moim wzorem dowódcy stratega jest gen Karol Świerczewski,jego myśl wojskowa, talent i zdolności dowódcze są wszystkim dobrze znane i doceniane."

No to chlopie ciesze sie zes nie zostal zawodowym, bo bys pewnie wojsko poslal na rzez tak jak twój idol pod Budziszynem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Yeti jesteś wielki,dla Ciebie i tylko dla Ciebie to zrobię.
Napiszę dokładnie Co to był za egzamin,jakie ładunki nuklearne używałem.I w jakim celu./ha,ha/Daj mi czas do niedzieli bo muszę wrzucić,, dwa skany tajnych przed przeczytaniem spalić dokumentów,,a nie umiem ,musi mi pomóc moje dziecko a ona się uczy kiedy ja to piszę bo ja pracuję na 2-zmianę.
Chłopaki ręce opadają,piszecie nie stworzone rzeczy nie mając o tym zielonego pojęcia.
Jeśli chcecie pisać o Układzie Warszawskim o jego doktrynie,i o użyciu broni jądrowej to szukajcie w BBW to wydawał MON za komuny jest tam dużo wody ale coś ciekawego znajdziecie.
Kol.Gruby Rycho dla Ciebie w dowód sympatii mam relację świadka pod roboczym tytułem,,Jak mój dziadek kpr Józef Borcz rozp...oddział żołnierzy wyklętych,,ale proszę daj mi czas do wtorku.Bo we wtorek znowu będę miał kompa./zaznaczam że to nie fikcja a czysta prawda taka sama jak w twoich żródłach.
Aha BBW to biblioteka wiedzy wojskowej nazwa serii,
Tyle na dziś,Panowie zapraszam ponownie będę się starał aby było wesoło.
Aha 2/Chłopy zakończenie wojny w 4 godziny,/nie on zwariował / przygotujcie atlasy geograficzne,a ja sobie przypomne notatki z mojego zeszytu ,,tajne przed przeczytaniem spalić,,i Wam napiszę czy mam rację czy nie Wy ocenicie,bo to wszystko piszę dla Was.
I pamiętajcie nie lekceważcie przeciwnika /ha,ha/
Dużo Uśmiechu życzę Wszystkim i proszę o poinformowanie wszystkich zainteresowanych jak ja jako student zdobywałem Paryż przy użyciu broni masowego rażenia.
Niech opuszczają wszystkie inne fora i przenoszą się na forum Odkrywcy przez co Yeti będzie musiał unowocześnić kompa.To będzie extra kara za jego brak wiary,w to co piszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kto myśli że nie mogę,to się myli. mogę ja mam na to papier,jak kto myśli że to tylko tyle to się myli mogę więcej.
Ile?
Zapytajcie mojego szefa Komendanta WKU on wam powie,jeśli zechce.
Czy zechce,myślę że nie bo to tajne przed przeczytaniem spalić.
To jest prawo jazdy na wszystko powyżej 20mm do Toczki.
Czy jest to tajne,nie.Dali mi to do domu.To dla moich prawnuków,pamiątka po dziadku aby kiedyś na forum napisał że on ma papiery po swoich przodkach,którzy byli żołnierzami Wojska Polskiego,dwóch w latach trzydziestych ,a jeden w latach 80-tych 20 wieku.
Więc jeśli chcecie to słuchajcie,ja wiem trochę ,znacznie więcej wiedzą Ci którzy tu są.
A byli zawodowymi żołnierzami Wojska Polskiego.
Oni mogą ale nie muszą ja myślę że Oni by chcieli ale Wy ich musicie szanować i od komuchów nie wyzywać.
Jeśli już musicie to na mnie się wyżywajcie.
Ja Was lubię i wysłucham a w razie czego zrobię skan książki lub dokumentu a mam tego baaardzo dużo.Patyczek?,tasiemka?Fuck palec i uwierzycie?
Chłopaki więcej wiary.
Panowie to tak było,oni mi w ten sposób podziękowali za aktywną pracę,a tajna mapa? chłopy dajcie mi tajny schemat celownika do,, twardego,,co ja z tego będę wiedział.
Czemu Paryż? a co miałem atakować Kraków lub Moskwę?.
Panowie to była zabawa żadnej wojny nuklearnej nie było i nie będzie.Bo broń nuklearna jest bronią polityków oni znają kody.
W czasie 2WW światowej wszystkie strony miały broń chemiczną i kto tego użył?
W czasie Wojny koreańskiej słynny generał strony demokratycznej o znanym nazwisku wpadł na taki pomysł i dostał kopa.
Chłopy czemu była w Polsce bo myśmy za nią przecież zapłacili tak jak dziś płacimy drugiej stronie.
Wy mnie słuchajcie bo ja mam papiery,a kto ma papiery to ma rację.
Mam rację czy nie?
Yeti, mam ,bo ja zawsze mam rację/nawet jeśli nie mam/
Pozdrawiam wszystkich i nie czepiajcie się mojejoceny z wiedzy politycznej,dziś odmówiłbym trzy zdrowaśki,siedem grzechów głównych,i skruchę za picie wody rozmownej i ksiądz 6 zReligii też by dał.I na tacę bym dał dla potrzebujących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być złośliwy, ale papier , którym posługuje się Jacek jako dowodem rzeczowym - ma kolor żółty....( żółte papiery...)
A tak poważnie - Jacku - nie bierz wszystkiego tak okropnie poważnie. Najbardziej są nadęci - kastraci i impotenci" - /Sztaudynger/.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Mozets czuję się skarcony,i słusznie.
Tylko wie Pan,Pan jest przeciwlotnicza to nie moja parafia,kulę ogon i uciekam do Torunia.
Toczka jest moja ,nie Pana.
Jak mi to ktoś napisze z mojej parafii to uwierzę.
Teraz poważnie.
Dałem to świadectwo jako pierwsze aby pokazać że ja to ja że istnieję w formie rzeczywistej.Reszta jest żartem oprócz tego że Toczkę to obejmuje.
Następne będą bardziej kolorowe i będą pochodziły z lat 30-tych ubiegłego wieku,i też będą jak najbardziej autentyczne.
Będą na nich nazwiska mojego dziadka i mojego teścia.
Panowie nie dla Was ja to robię,ja to robię dla młodych ludzi którzy tym się interesują.
Ilustracją tych zdjęć będą moje opowiadania o tych ludziach takie jakie usłyszałem od ludzi którzy ich znali.Czy są prawdziwe myślę że tak,bo jaki oni by mieli interes aby kłamać?.
Po co to piszę,bo prawda o tamtych czasach jest wśród ludzi,w książce jej nie znajdziecie.Bo na książce ktoś musi zarobić.
Dlatego szukajcie prawdy wśród swoich bliskich,oni Was nie okłamią,autorzy książek tak,od kogoś przecież dostali pieniądze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal-ile mam razy pisać traktuj moje posty rozrywkowo dokument dałem wam po to abyście zobaczyli jak wygląda dokument z tamtej epoki bo będę dawał inne z innych epok.
Chłopie informacji tajnych Ci nie podam,ja jestem dorosły i wiem Co mogę czego nie.
I mnie armia w tym kierunku też szkoliła./Ale ta wcześniejsza/przeczytaj wszystkie posty a zrozumiesz.
Chłopy nie piszcie głupot że Układ Warszawski miał zaatakować NATO.Ćwiczył bo przecież na ćwiczeniach nie mógł
atakować swoich celów./NATO robiło podobnie i nikt z tego nie robi problemu/
Jak ty sobie wyobrażasz że ja odpalę Toczkę /ha,ha/z głowicą nuklearną na wieś gdzie mieszka moja żona i dzieci?/nawet na ćwiczeniach/
Pisałem Wam że za moich czasów wszystko było tajne i było w kancelarii tajnej.Jak chciałem się uczyć to musiałem iść do studium potwierdzić odbiór mojego zeszytu i jego zwrot.i uczyłem się na miejscu.
Na egzaminach musiałem wszystkie kartki oddać bo były podpisywane przez wykładowców.Tajne przed przeczytaniem spalić...to był nasz studencki żargon/ja to pisałem/
Chłopie to były takie czasy których Wy nigdy nie zrozumiecie boście wtedy nie żyli.Dla mnie to było normalne tajne przed przeczytaniem spalić.
Jak kiedyś znajdę czas to wam to postaram się szerzej wyjaśnić./Jeszcze raz uśmiechnij się ,fakty są prawdziwe komentarze prawdziwe ale podane z przymrużeniem oka i tak je traktujcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz chciałem Wam zdradzić jak UW chciał ukarać NATO za próbę militarnego odbicia nam naszych zdobyczy/socjalizmu/
Podobno w latach 70-tych radzieccy sztabowcy/najlepsi na świecie/wykoncypowali że gdyby tak odpalić kilka ładunków niekonwencjonalnych w morzu utworzyli by falę która zalała by wybrzeże przeciwnika.I tak np na UK by skierowali tak ze 2 metry wody,bo nie chodzi o to aby coś zniszczyć tylko czasowo unieruchomić.Porty,lotniska drogi zakłady przemysłowe.
I absolutnie nie przez powietrzne środki napadu ale ukryte pod wodą.
Dlaczego nie przez rakiety to proste,gdyby odpalili swoje oni odpalili by swoje.
Wywołali by takie małe tsunami,
Straty ludzkie były by małe bo zanim fala dotarła by na brzeg ludzie by mogli być ewakuowani,ale była by panika rabunki histeria ząd zamiast wysyłać wojsko do ataku czym prędzej wycofywał by je do likwidacji skażeń i przywracania porządku publicznego.
Ponieważ wybuchy byłyby na wodach międzynarodowycz/ha,ha/
Hamerykanie by nie mogli mówić że to ruski bo to przecież mogli wszyscy/ha,ha/
Podobno zorganizowali taki pokaz na dalekim wschodzie i zaprezentowali zaproszonym obserwatorom z USA.
Panowie albo to bujdy albo to prawda,wybór należy do Was tajne to nie jest,w jednym z nr-ów Wojskowego Przeglądu Technicznego z tego okresu był artykuł o broniach meteorologicznych/ miałem je wszystkie WPT/tam było coś podobnego.
Panowie Atlasy w rękę i szukać celów/ha,ha/
Układ Warszawski agresorem ?żarty sobie robicie.
Jeśli myślicie że USA pójdzie na wojnę z Rosją to pamiętajcie że klucz do tych ładunków jest pod łóżkiem ,
Putina?/ha,ha,ha/
Ach chłopaki ja Was lubię.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie