Skocz do zawartości

The_Tuna Squad-sezon 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Choć to smutne, ale w dużej mierze tak jest, kości do dołka, fanty na allegro:( to smutne i odrażające postępowanie, ale cóż, myślę że słowo hieny to za mało ( tylko obrażają te pożyteczne zwierzęta )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 155
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

witam ..kilka fotek z wczorajszego wypadu...ze tak się wyrażę rozbiłem bank " :)..
ps.Panowie ! chcecie się obżucać błotem czy coś w tym rodzaju to polecam owarzyskie" albo główy kanał...tu chcemy tego uniknąć...jak najwięcej zdjęć jak najmniej gadania !!! :) pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluję ładniutkiej za rany"! Dziś na Gdańskich Stogach wpadło mi czterdzieści nieśmiertelników RAD-niestety nie całkiem zapisanych ale całych i dosyć-dosyć:) i na przysłowiowe otarcie łez taka dosyć spora monetka-może Wiecie co to takiego? Pozdrawiam i życzę samych sukcesów. Rysio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że się wszystko będzie kopać jeśli się na pewno wie, że się jest na dobrej miejscówce. 1 taka blaszka wynagrodzi chyba 10 bezwartościowych kapselków :-)

Tak się zastanawiam jak to piszą czasami, że znaleźli jakiegoś małego fanta a okopach" i tak gdybam: Jeśli taka blaszka była w okopie 70 lat temu to dzisiaj jest z 1,5 m pod ziemią bo jakie te okopy dzisiaj zostały? Małe rowki i tyle. Przynajmniej u nas tak wyglądają. A nawet najdroższy sprzęt z takiej głębokości nieśmiertelnika nie ściągnie. Wnioskuję, że znajduje się takie fanciki gdzieś w okolicy okopów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest dział identyfikacja ??? Czy kolega Ochucki jest w ekipie The_Tuna ?? czy jest jakimś naszym znajomym ??? czy zapytał sie czy może w naszym temacie wstawiać swoje fotki ??? Czy nie pisałem kilka postów wczesniej iż nie chcemy tu żadnych obcych" fotek ??? Czy to tak trudno uszanować ??? czy to jest problem założyć sobie swój własny wątek ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego the_tuna to forum nie jest twoje –chyba że się mylę ? Jeżeli chcesz mieć własny wątek i nikomu do niego nie wolno chodzić to zabieraj te swoje fanty i szukaj sobie fora dla samotników – tak w ogóle to po co je pokazujesz ?? trzymaj je sobie w szufladzie i nikt ci się nie będzie wcinał –do czego my ci jesteśmy potrzebni cooooooo ????????-pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Huk 100 czy tak ciężko uszanować czyjąś prośbę- czytać nie umiesz chłopie !!! Było wyraźnie napisane na samym początku że zamieszczamy tutaj zdjęcia z naszych wyjazdów i się nimi dzielimy z innymi użytkownikami ,prosząc o uszanowanie naszej jednej prośby - ten wątek należy do naszej ekipy !!!
A tak poza tym wszystkim co miało oznaczać stwierdzenie ,,tak w ogóle to po co je pokazujesz ,, .The_Tuna Squad to grupa pasjonatów a nie jedna osoba i celując w samego Tunę uderzasz do wszystkich członków po kolei !!! Czyżby aż tak Ci ping-pong :)) latał gdy oglądasz nasze fotki z wyjazdów, patrząc na trafione przez siebie mizerne parę łusek i oczek od celty :)) ,że piszesz takie bzdury !!! Puknij się w czułko ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż forum jest publiczne, a jednym z podstawowych założeń jest wymiana informacji... (a nie jednostronny przekaz).
Panowie - jak chcecie być wątkowo czyści" zakładajcie galerie zdjęć...
Albo stwórzcie własne www.
no cóż forum jest publiczne - ze wszystkimi konsekwencjami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie :( Uruchomiła się zazdrość, czy co? Jeden z tysięcy wątków został grzecznie zastrzeżony" tylko dla pewnej grupy. Chętni mogą wejść i popatrzeć, inni nie muszą.
A czy wy przynosicie swoje eksponaty do publicznie dostępnego muzeum? Czy raczej tylko oglądacie to, co jego zarządcy wystawiają?

Wnioskuję o opiekę Admina nad tym wątkiem, bo nawet takie komentarze jak mój (nie mogłem się powstrzymać) powodują zacieranie jego zamierzonego kształtu.

Teraz merytorycznie - Tuna, nie odpowiedziałeś mi nigdy na pytanie o bardzo przybliżony rejon znalezienia pewnej zaszyfrowanej blaszki (Pioniere, ale nie byle jacy). Pytałem na Odkrywcy, po jakmiś czasie na Pomorskim Forum Eksploracyjnym, a ja wciąż czekam i czekam ;-)))

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Tuningowcy! PRZEPRASZAM- to po pierwsze.Dla Waszego świętego spokoju zapewniam że więcej tu nawet nie wskoczę na sekundę.Chciałem Wam tylko pokazać jedno znalezisko,nie jesteście koleżeńscy- Wasza sprawa, a szkoda. Chermetyczny skład"...Ludzie grzecznie pytają i tyle.Na ten temat koniec.

Może warto było by pochwalić się w końcu Kolegom i Koleżankom z forum o miejscach owocnych działań? Zrobię to za Was ostatni raz udzielając się w tym wątku i tu zaglądając. GDAŃSK STOGI, SPACEROWA I OBOWIĄZKOWO MIERZWIEJA:)(przeryta ale zawsze) Nie bądzcie na mnie zli- niech inni też coś znajdą..

Swoją drogą sporo słyszałem o wieelkich nie zasypywanych dołach przez pewną ekipę która to działa jak płóg :) i o rewelacyjnych fanciorach kupowanych po układzie z Kaliningradu...które to potem są odkryciami z festung pommern hehe! Trochę nie fair jest wysmiewac się z innych np R-51" i jak to ktoś od Was napisał jego badziewiastego pilota Francika czy jakoś tak. Jesteście dosyć dobrzy ale nie najlepsi...My szanujemy Was i prosimy o to samo.

Uwierzcie-nie chciałem do Was toczyć piany, piszcie o mnie co chcecie,zapewniam więcej się nie odezwę. Więcej tolerancji. Pozdrawiam bardzo serdecznie życząc jednocześnie udanych łowów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie to co napisałem to moje odczucie –przepraszam jeżeli was uraziłem ale nic nie poradzę-porostu będę już omijał wasz wątek” zamkniętej grupy” a ja zostanę jak napisałeś ze swoimi orzełkami i łuskami heheheh- cholera szkoda bo jeszcze nie trafiłem żadnego orzełka –ale może kiedyś – puknę się w czoło jak napisał BogdanGd !! I prosze pozostałych odkrywców dajcie spokój zostawcie ten wątek w spokoju on nie dla nas –pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie