Skocz do zawartości

Kolekcje-bron palna


garbaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 375
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...

Im dłużej się temu przyglądam naszym wzdychaniom do zachodnich przepisów, tym bardziej się upewniam, że jesteśmy narodem stworzonym do narzekania i bez względu na to jakie przepisy będziemy mieli zawsze komuś coś się nie będzie podobało. Czyżby koledzy zapomnieli jak wyglądała ustawa o broni i amunicji z 1961, a która obowiązywała do 1999 ? A może wreszcie ktoś by spróbował podejść do zagadnienia z tej całkiem legalnej strony ? Bo jednak da się, tylko chociaż troszkę trzeba chcieć. Powoli w Polsce pojawiają się egzemplarze DEKO, ale sprowadzenie z niemiec i legalizacja to też żaden problem. W załączeniu zdjęcie mojego ruskiego kompleciku ze stemplami CLK. Mosin i PPSz to niemieckie deka dostosowane do naszych specyfikacji i potwierdzone przez CLK, PPS i TT dekowane w Polsce. Ludzie troszkę więcej optymizmu. Jeszcze z 5 lat i będzie prawie normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Niektórzy lubią zgryzione wykopy, ja już chyba jestem na nie za stary. Łanda rzecz z epoki to lokata kapitału na przyszłość. To poprostu nie tanieje. Hm, pokaż mi kraj gdzie osoba prywatna można mieć sprawnego Maxima ?! Co do karabinów, to u nas wcale nie trzeba mieć ich zdekowanych, pozwolenie kolekcjonerskie załatwia sprawę.
A tak z innej beczki to ktoś założył ten wątek aby można było pokazywać legalne kolekcje. Nie pisał, że jest to wątek do umieszczania złośliwych komentarzy przez zgorzkniałych zbieraczy złomu.

Pozdrawiam
Bandi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie