Skocz do zawartości

symulator czołgu?


XANTOS

Rekomendowane odpowiedzi

Panzer Elite, zawsze mnie szlag trafiał jak kończyła się benzyna gdzieś na środku pustyni. Heh nawet tak samo realistyczne były potyczki z tygrysem, tłukłeś godzine a on stooooiiii i stoooiii...
Jeszcze jak się załadowało mod i odpaliło jagdtiger'a. Ech, to jest dopiero gra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 month later...
T-72 i panzer elite
szczerze powiem że jak dla mnie t-72 jest za trudną grą, gubię się w pozycjach strzelec obserwator dowódca kierowca itp itd. ale i tak użera się z tą grą dość przyjemnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Ja polecam Red Orchestrę, nie ma to jak pędzące czołgi na mapie typowo czołgowej, jak w słuchawkach słyszysz zniekształcony dzwięk słów. Przeklinasz wolno obracającą się wieżę 9 w niemieckim czołgu, nie pamiętam modelu) bo akurat cel się pojawił.
Dla mnie osobiście najlepsze są natarcia całą linią czołgów, czasem wolę być tylko kierowcą niż ładowniczym, większa frajda.
No i te komendy, wydawane po rosyjsku lub niemiecku, powalają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T73 jest beznadziejne. Poprostu nieda się grać. Gdyby ktoś chciał fajny symulator samolotu ił-2 szturmownik lub ił-2 1946 są tam prototypy niemców np. Henkel-Lerch czy tam jakoś tak... Radzę sobie polatać w potyczkach misje są bardzo trudne.


pozdrawiam wszystkich walenko97
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Postarałem się o Panzer Elite ,niestety w grze występuje wiele błędów bardzo utrudniających grę (szczególnie w trybie kampanii) .Grając amerykanami nie potrafię zrobić zbliżenia na celowniku z nieznanych przyczyn. Gdyby nie te wady i dość archaiczna grafika od gry bym nie odchodził. Do realizmu ciężko się przyczepić, misje są ciekawe, polecam (chociaż mogło by być lepiej..)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Tiger vs t-34 grałem jeszcze w wersję przed premierową i uważam, że jest to jeden z lepszych symulatorów w jakie grałem :) i z czystym sumieniem mogę ją polecić każdemu!
Gdybym nie zrobił 2 tygodnie temu formata zademonstrowałbym jak wyglądał mój tygrys po 20-paru trafieniach hehe ;)
W sumie długo nie pograłem bo miałem ruską wersję i paru rzeczy nie mogłem skumać np. komend dla innych pojazdów, które z nami atakują.. I denerwowała mnie jedna rzecz a mianowicie jak dostaliśmy w gąskę to praktycznie był koniec gry bo czołg był unieruchomiony a trzeba było dalej nacierać... No i ai piechoty zostawiało dużo do życzenia...
Ale pewnie wszystko zostało zmodyfikowane co do oficjalnej wersji, więc nie ma co narzekać ;) Ale tak jak mówię jak dla mnie jeden z najlepszych o i ile nie najlepszy symulator czołgu ( a właściwie czołgów ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
W - bieg wyższy
S - bieg niższy
Strzałki - obroty silnika
Spacja - hamulec ręczny
F11 - samozniszczenie własnego czołgu
Num1, Num7, Kołko myszy - kalibracja celownika działa
Num9 - podświetlenie celownika
F - wł/wył. komputerowego kierowcy (któremu wydajemy rozkazy)
G - wł/wył. komputerowego działonowego (j.w.)
H - wł/wył. komputerowego dowódcy
* - ustawienie maks. obrotów silnika (bez tego nie ruszymy)
Ins - miejsce kierowcy
Home - miejsce działonowego
PageUp - miejsce dowódcy
LPM, Del - wystrzał armaty
PPM, End - wystrzał działka sprzężonego z wieżyczką
PageDown - Typ pocisku
I. Przeciwpancerny
II. Przeciwpancerny podkalibrowy (lepsza przeblijalność)
III. Odłamkowy
F1 - Widok ze środka kabiny
F2 - Otwarcie włazu
F3 - Okular (lornetka)
F4 - Widok specjalny
F5 - Kabina
F6 - Widok zewnętrzny
O,K,L,; - przesuwanie mapki
Num5 - centrowanie mapki
N - rozmiar mapki
Num+ - przyblizenie widoku
Num- - oddalenie widoku
T - wł wył napisy
Y - wł wył panel ekipaża
U - wł wył panel kierowcy
- wł wył mapy, kompasu
Num8, Num2, Num4, Num6 - sterowanie działem
Mysz - precyzyjne sterowanie działem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam że wyjechanie na wolną przestrzeń i nie ukrycie się szybkie grozi unieruchomieniem czołgu bądź zniszczeniem...
No ale po kilku godzinkach można się połapać o co w niej chodzi.
Ja nigdy nie lubię celować działem i strzelać bo to już naprawdę jest trudne.
Lepiej włączyć automatyczną obsługę działa i skupic się na kierowaniu czołgu i dowodzeniu :)
A co do porównania obydwóch czołgów są identyczne nie ma prawię różnicy.
T-34 szybciej obraca się wieża i jest bardziej mobilny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie