Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Misiaczek67, może i czołg ma wartośc historyczną, a reszta to złom, który nic ciekawego nie przedstawia, oprócz numerów,nazw, jesli jesteś tak bardzo przywiązany do przeszłosci to polecam skup złomu jest dla wszystkich, a jak cię to boli to chodz tam i odkup, cena 1zł z kg. Wiesz oprócz złomu z zabiego znajdziesz inny złom kóry tez nazwe historią hi hi hi, np. MALUCH, lub polonez:) może sprzyda ci się kierownica z opla?? a może znajdziesz puszke po masce niemieckiej, a może jakas maszyna rolnicza??? TO WSZYSTKO MA WARTOśC HISTORYCZNą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh zenada :) ....
vojtaz2 zapraszm do siebie na dzialke oczyscisz mi stawa ze starych rowero garów itd ale ja biore 50 % twojego zarobku :)tak to wszystko czytajac mysle ze masz zerowy szacunek do histori.... aby ci ten magnes strzelil heh pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dłuższy czas przyglądam się temu wątkowi i nasuwa mi się jeden prosty wniosek; jak przewrotny jest los, ze pozwala znajdowac fajne fanty osobą, które sprzedają je na potem na złom... to jakaś paranoja :/ . A co do czołgu to zawsze cieszy jeżeli takowy zostanie wydobyty, ale szanse, że on tam jest (może jakiś rozsadzony kawałem wierzy tak..) są jak sądzę bliskie zeru.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki!
od razu zastrzegam sobie ze nie zamierzam nikogo bronic!!!
tez az tak nie przesadzajcie, nieraz czytalem na forum ze ktos oddal to i tamto na zlom( np. luski, skorupy pociskow) i co to nie ma wartosci historycznej? jak on to znalazl to niech robi z tym co chce(chociaz wolalbym zeby to zakonserwowal i zostawil lub komus przekazal). Bo popatrzcie np. Kacper znajdzie jakis fant to tego fanta pewnie nikt z Nas nie ujzy na wlasne oczy(oprocz kolegow co blosko mieszkaja), a zdjec na forum juz jest mnostwo, a po 2 ilu z Nas sprzedaje lub sprzedalo cos z naszej kolekcji na allegro? no ilu? jak to czytam to wydaje mi sie ze co poniektorym zal dupe sciska(przepraszam za wyrazenie) jak chcecie to idzcie czy jedzcie na ten zlomek i poskupujcie te fanty ktore Wam sie przydadza(pewnie 2% z tego co on sprzedal). Naprawde nie wiem po co tyle krzyku, chopak napisal ze wie gdzie jest czolg, no i dobrze moze on tam jest a moze to wielka sciema, wiec narazie nie ma sensu go oceniac itp itd jak to co niektorzy probuja zrobic. Ja ani go nie bronie ani nie oskarzam bo nie znam go ani nie wiem czy w tym stawie jest pancer VII albo zwykly maluch. I nie bede sie wypowiadac juz w tym watku i pozwalam Wam zebyscie mnie zrownali z blotkiem itp:) nie obraze sie ani sie nie zdenerwuje, w koncu forum jest po to a zeby wyrazic swoje poglady:)

pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam ,że zal dupe ściska.. ale panowie chłopak ma wyrok w zawiasach. Ja bym postąpił tak samo a przynajmniej owinołbym takie fanty w szmaty czy cos zakopał, czy przekazał komuś niech się nie marnuje. A potem tylko do rusznikarza i mogą sobie panowie policjanci przyjechać popatrzeć;D

POZDRO.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vasili jak sie niemyle to zeby zdekowac bron to trzeba ja na Policaj oddac:) a tam juz tlumaczenia itp:D ale w tej sprawie niech ktos znajacy sie na tym wypowie, i przepraszam obiecalem ze sie nie wypowiem;P juz nie bede;D
zycze milej nocki wszystkim ormalnym poszukiwaczom"
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w nowy dzien:) dzięki suchy ss, za mądre wypowiedzi;-)

Ja to panicznie się boję tego wyroku, niech kazdy spróbuje się postawić na moim miejscu, jak będziesz się czuł? masz rodzinbe masz dziewczyne, lub itp?.. pilnujesz siebie jak cholera, i kazdy fant który trzymasz,przypominasz sobie ustawe, kazdy punkt żeby nie podpaść.

co do czołgu, pewnie ze tam cos jest, jak narazie obszar zbadałem 5 m na 5metrów, w około włazu który namierzyłem dzięki mojemu koledze który zanurkował 2 metry pod wode, zeby sprawdzić do czego się czepia magnes, i dlaczego nie można go łatwo oderwać z tego miejsca. Na całym obszarze w koło włazu jest jeden zaczem magnesem, na jednej całej lini(w prawo) .przypomina to jakby magnes trzepiał się rury (lufy).....A jak ktośc chce uparcie fanty, to jeszcze pare mam, to te co policja mi zabrała i oddała, tych jestem pewien że są legalne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, powiedziałeś: Kacper znajdzie jakis fant to tego fanta pewnie nikt z Nas nie ujzy na wlasne oczy(oprocz kolegow co blosko mieszkaja)". Myśle, że na złomie jeszce mniej osób by go obejrzało... Wychodzę z założenia, że jeśli ktoś chce dobobić oddając złom do skupu to nie musi tego robić kosztem fantów, które jednak wartość historyczną przedstawiają. To nie jest tak, że potępiam Vojtaza, że mówi iż znalazł tam ten nieszczesny czołg- ok, oby tak było. Ale dla mnie akurat oddawanie pewnych rzeczy na złom jest niedopomyślenia- i wyrażam tu tylko SWÓJ pogląd. Każdy niech robi co uważa ze swoimi znaleziskami.
Pozdrawiam i mam nadzieję że ten czołg faktycznie tam jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie