Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam chwilke mnie nie było i już wracam do mojej cwaniackiej roboty:-) Może któs się wkurza na to co robie:) Mundurowych bardzo lubię, i szczerze mają więcej możliwości niż ja. A to że mam wyrok, to super sprawa, są jak lejce, jeden błąd i na mordke lece:) Więc błedów nie popełnie, i dlatego warto zaprzyjażnić się z osobami które mają odpowiednie zezwolenia. Zabie oczko kryje w sobie tajemnice, i ja to wiem i nie będe milczał!!!!!Więc ludzie do akcji.Pozdrawiam i życzę dobranoc, a co do tego mg 151/20 mogę się mylić, dlatego podałem na forum dwie fotki tej Lufy,. dzięki za pomoc.

Dobranoc i Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dzień dobry odkrywcą. Dziś jadę tam gdzie woda jest brudna, a widocznośc słaba:-) Serio mówiąc jest to ze 40% unosi się mół,ale widać to co jest pod wodą, tylko trzeba się postarać,a nie z góry być pesymistą:)

dziś postaram się zrobić fotke ,urządzenia które wyłowiłem w sobote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Szpilki z postu z 20.08.2006 godz. 8.10 to prawdopodobnie uziemienie jakiegoś sprzętu mobilnego. Szpilkę wbijało się w ziemię, polewało wodą, a otwór służył do przeciągnięcia stalowej linki do uziemienia. Nie umiem zidentyfikować jaki to byłby sprzęt.
Podobne stosowane są we współczesnym WP do uziemienia np. samochodów warsztatowych. Od samochodu do samochodu rozciąga się przewód 3x380 V z polowej elektrowni, a każdy z samochodów uziemia się.
Pozdrowienia - Szarubek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przeczytałem wszystkie wypowiedzi i jakoś nie widziałem żeby kolega vojtaz2" mówił, co to był za czołg, chyba, że nie uważnie czytałem. Otóż jest to tak jak podają opowieści dziwnej treści" czołg jest, ale ruski T-34, który w czasie walki spadł do wody ze skarpy 5-6 metrów. Wiec dla mnie jest dziwne żeby stał ładnie na gąskach na środku, panowie to jest stary kamieniałom wiec mało prawdopodobne żeby tak było. A co do opowieści ze sąsiad widział go wczoraj to chyba po flaszce samogonu. Jak ktoś chce to mogę podąć lokalizacje tego miejsca mi jest to obojętne, kto tam coś wyciągnie i nie mam zamiaru na tym zarobić, jak co nie, którzy? Aha jeszcze jedno teren te znajduje się najprawdopodobniej na terenie Parku krajobrazowego gór Opawskich" tak ze życzę powodzenia w poszukiwaniach. Podąć lokalizacje? Czekam na czacie przez godzinę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pesymiści:P
bocian1 to nie jest ten teren ale dla dobra sprawy nie powiem gdzieniech vojtaz2 sam powie w swoim czasie.
misiaczek to prawda teren leży na terenie parku z tym że nie leży na terenie żadnego rezerwatu.
Vojtaz2 sory że dzisiaj nie mogłem tam być. Z przyczyn osobistych nie mogłem ale jak sie tam bedziesz wybierał jeszcze to mailuj do mnie ja jestem chętny i w miare możliwości postaram sie Ci pomóc:)

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładna lokalizacja to z Prudnika na Dębowiec, po lewej stronie miniecie stadninę koni dalej kamieniołom i jakieś 300-400 metrów jest parking po lewej stronie, i tam najlepiej zostawić auto leśniczy nie lubi jak ktoś wjeżdża dalej strasznie jest wtedy nerwowy i dużo krzyczy. I z tego parkingu jest droga przy lesie w górę, jakie 200-300 metrów. Miłych poszukiwań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczek67,Wiesz zdradze ci jedną ciekawostkę,nie należe do osób które szybko konczą swoje poszukiwania, wiem i wiem gdzie jest czołg lub sama jego wierzyczka z lufą, i przyznam tylko że jest troche przysypany, dziś to jeszcze sprawdzałem:),a i napewno nie będe frajerem,i do konca będe trzymał tajemnice, no Misiaczek67 to prawda że czołg wg.opowieści spadł do kamieniołomu:) no i w niektórych miejscach jest płytko okło 2 metry to najpłycej:) a wg, histori to może być t34, bo walczyły w okolicy:) a jeszcze cos fotka którą widzicie, to jest lina którą pochodzi z dna żabiego oczka, 17 metrów, no i się musiała urwać:) tak że więc ktos próbował wyławiać potwora, i lina trzas:) a więc prosze poszukiwaczy o silny solidny sprzęt!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys na zabim oczku spadlo duzo wody i wyłnoniło się dużo złomu wtedy oczyszczali to strażacy wszystko zakopali gdzies w lesie ale oni zadnego czolgu nie widzieli a tam nurkowali przez 2 dni więc czolgu tam NIEMA!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie