Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Wars98 szukam naprawde konkretnuych osób, a tak na przyszłość: nie lubie jak ktos dużo mówi a mało robi:-)

Radical Cultur- takie stowarzyszenie mam, i sam jestem radykalny w stosunku do działań:) Pozdrawiam wszystkich RADYKALNYCH POSZUKIWACZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu nie tak dawno pisał, że na wskutek lipcowej suszy znalazł sprzęta chyba w korycie rzeki. Dumny znalazca puścił farbę wiadomym kolekcjonerom", wystarczyła noc i było po bajce, a on sam nie zobaczył szczegółów sprzęta i ani jednego euro znaleźnego. Za to kolekcjonerzy" pewno głośno obśmiewali pewnego frajera.
Chyba będzie następny.
Jest taka scena w Sztosie" -
-Idziemy na miasto ?
- Nie, ciśnienie rośnie, za dużo wyj..........ch.

dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vojtaz ja tam za bardzo nie jestem w temacie ale czasem lepiej dać cynk tym ciulom" z ABW (jak to nazywasz) niż porządnym" prywatnym kolekcjonerom :> Bo powiedz sam na czym ci zależy, ze jesli to coś fajnego to kiedyś zobaczysz to odremontowane w państwowym muzeum, czy dowiesz sie że jakiś kolekcjoner na zachodzie chowa o" po garażach.
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kol Vojtaz i tak zrobisz co chcesz.Masz namiar więc możesz go sprzedac prywaciażowi" lub poczekac trochę(jakieś dwa tygodnie) wejśc na forum i popatrzec co zrobił Wars i Oksiu i Grubas.Ale co ty zrobisz jest Twoją prywatną sprawa.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. W Żabim oczku czołgu nie ma. To stare zrzutowisko broni, ale większość już została wyciągnięta.
Do dzisiaj myślałem, że już tam nic nie ma, ale po fotkach widzę, że magnesikiem można tam coś jeszcze wyciągnąć.
Kiedyś kupmel tam nurkował w sprzęcie, zero widoczności. Woda śmierdzi jak diabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oksio, jak chcesz dopiec koledze z opolszczyzny to daruj sobie podteksty niemieckie i wymyśl coś bardziej na poziomie, bo przy okazji wk.... kilku innych w tym wliczjąc mnie bo ja też jestem z opolszczyzny!! Wykazałeś się dennym poczuciem humoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie