Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Cromags. Po pierwsze, o czym Ty piszesz? O jakim bajorku, o jakich kilku tonach? Nie znam takiego przypadku. Przynajmniej ja nie mam z takowym nic do czynienia. Po drugie, to słyszał kolega o czymś takim jak sponsorzy? Organizowałeś kolego taką akcję? Masz zielone pojęcie o tym?
Pozdr. wars98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam , wole być złomiarzem" :):) możecie mnie tak nazywac, oczywiście tym handluje, troche na giełdzie i na skupie złomu, co się nadaje na giełde to na giełde, co na złom to na złom:) chyba mnie rozumiecie. Dla siebie nic nie zostawiam:) Czołg fajny jest, ale akcja kosztuje, sponsorów trzeba itd. myśle że ten kto załatwi całą akcje i załatwi sponsorów, zezwolenia, to ma 100% do czołgu, może go zostawić w miejscowym muzeum ,lub oddać go innemu, to już wola osoby która to wszystko załatwi, Co myślisz teraz?

Poszukiwaczu, odkrywco może zacznij się organizować i nie pozwalac do wyłowu innym:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry biznesmen dobrze zapłaci za wystrój podwórka, lub miejsca przed Pubem, więc taki czołg to atrakcja, a nie złom:) na złomie w hucie płaca za złom wsadowy od kilograma 1,50 jak się nie myle. Policz sobie, a Biznesmen da mi drugie tyle, ale za te drugie tyle będzie miał BIZNES do konca zycia, dzieci wariują jak widzą duże maszyny, od koparki po czołg, dla dzieci to WOW. więc Biznes na maxa, np. Pub, Restauracja, jak zdobyć ludzi na kawe, na piwo, lody, ciasto??? przez dzieci trafić do rodziców.

Tak np działa McDonald, swoich klijętów łapie na zabawki w zestawach , które sa ładne i kolorowe, a dzieci??:) no więc CZOłG to też zabawka, do zarabiania szmalu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznesmen da mi drugie tyle, ale za te drugie tyle będzie miał BIZNES do konca zycia, dzieci wariują jak widzą duże maszyny, od koparki po czołg, dla dzieci to WOW. więc Biznes na maxa, np. Pub, Restauracja, jak zdobyć ludzi na kawe, na piwo, lody, ciasto??? przez dzieci trafić do rodziców"



mueeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeee......

no po prostu odlot ....człowieku gdzie ty sie uchowałeś ...


PZDR ROTFL PATRON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PATRON a ty gdzie żyjesz? na marsie? nie wiesz że przez zachcianki dzieci można się zatrzymac przy czołgu, a przy okazji można wpasć na herbatke w restauracji, przyciąganie jak magnes:) To jest tylko moja obserwacja, co robią mega corporacje, jak na McDonald, lub Markety spozywcze(np,stawiają słodycze przy kasie,wiadomo co dzieci na to,a rodzice dobre serce i kupią dzieciakowi)

Wiesz nie wytłumacze ci tego jeśli sam nie zobaczysz, ze dzieci mogą być Haczykiem na rodziców, a czołg przynetą dla dzieci.

Byłeś kiedyś dzieckiem?? Ja byłem i fascynowały mnie duże maszyny:) u nas jest poligon i pamiętam czołg t34, fajny był i strasznie dużo rodzin ze swoimi dziecimi przychodziły go ogladac, robić fotki, ogniska obok, grille, była to niezła atrakcja, rusz wyobraźnią PATRONIE:)


Pozdrawiam cię z cąłego serca!!!!

T34 już nie ma:( bo ale burmistrz oddał go na złom:(

Shark14_a1

Pewnie że potrzebuje pomocy, masz może jakis sprzet, napisz co masz na e-maila dredy88@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenon grupa śląsk potrzebuje czołg do swojej ekipy, mają już amfidie , uazy i kilka dział w kolekcji, jedynie oni teraz najwięcej zapłaca za czołg:)

tylko że oni długo się nie odzywają coś:) Może Pan W. zrezygnował z czołgu.

Puki co wars98 jest bardzo miły i zna się, a ja czołg oddaje za darmo bo nie jest mój:):) hi hi ....

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do sprawy ktoś mówił o pieniądzach czy przypadkiem wart jest tego całego zachodu, tym bardziej ze są tacy którzy twierdzą że żelaztwa nie ma , może sami go wytargali. A jak się okaże że o" duże żelaztwo to parnik na kartofle, albo syrenka, kto zapłaci za sprzent.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenon myśle że go nie wytargali, bo po cichu nie idzie tego zrobić, wiesz każdy robi ścieme że go nie ma, czekają na czasy lepsze w kórych będzie można go wytargac bez problemu. Kogo nie zapytasz w miescie o czołg, każdy ci powie o żabim oczku, wiele osób go tam widziało w latach 60-70, więc bez obaw, do dziś są sygnały mojego magnesu, oraz świadkowe którzy akurat wskazali w to miejsce w którym mój magnes łapie i nie chce puścić. Jak to żelastwo będzie czym innym to ja będe płakał:) ale nic straconego, napewno to cos wazy kilkanaście ton, można zawsze oddać na złom, i zwrot paliwa jest:) Mam nadzieje że to coś , co lezy w miejscu gdzie spoczywa czołg widziany wiele razy przez starszych mieszkanców, MaM nadzieje że to BęDZieee CZOłg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega wybadał pokrywe, lina z magnesem go do tego doprowadziła, 2 metryt pod woda, i wybadał też coś takiego jak LUFA, niedaleko pokrywy, włazu, w obu przypadkach MAGNES trzyma bardzo mocno i trzeba 3 osób żeby go oderwac od POTWORA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Panowie nie ma, co się gorączkować czołgu nie ma właśnie dzisiaj zacząłem go rozbierać od środka a to kilka fantów z niego, zawory itp.
P.S. vojtaz2 zostawiłem to na miejscu może zdążysz to zabrać i sprzedać zanim twoi kumple złomiarze to sprzątną ci sprzed nosa. A z tym odrywaniem magnesu w trzy osoby to bujda ja sam bez problemów odrywam a magnes mam taki sam jak ty. Błeche che che!!! I załączam zdjęcie fantów z czołgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie