Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam, Piotrek_k , masz racje. Ludzie ja tu nie jestem po to żeby wojować, to że napisałem o czołgu, to po to żeby się z nim podzielić. Spoko nikt nie wierzy, nikt nie chce działać, to już koniec wakacji, ja idę do szkoły, no i coś trzeba myśleć o pracy której nie ma. życze wam powodzenia w życiu, szkoda tylko że wakacje takie krótkie.


Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawed panowie to o co wam chodzi ? że chłopak wyciągnął troche fantów magnesem ??? i dał wam namiar na czołg ?? mało tego pisze jeszcze co myśli ,a że oddaje na złom też mi się nie podoba mógłby to na przykład sprzedać komuś z forum wystarczy napisac na poczte do któregoś forumowiczów –na pewno dostał by wiecej niż na złomie może ma trudną sytuacjie finasową-żadko kiedy trafia się taki szczery facet na forum no i odważny – a ty vojtaz2 też już daj spoko-pozdrowienia huk 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Huk 100 masz racje, ja serce otwieram na poszukiwaczy,odkrywców, a oni mnie źle traktują. Wiesz nie warto być szczerym, nie warto pisac najmniejszej prawdy o sobie itp.


Daje sobie Duży STOP na tym temacie CZOłG

Dziś zdałem matme:-) super:)


I coś jeszcze dla Misiaczka67, Wiesz wiem kto wczoraj był na żabim oczku;-) moge podac adres zamieszkania, wiek, prace LUB emeryture, oraz wyglad:)


Piotrek_k cieszę się że byłeś na żabim, ucz się młody fachu od zawodowca

A swiadcze wam wszystkim że magnes neodymowy to HIT na maxa


Pozdrowienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałeś żeby na allegro sprzedawać masz naprawde niewąskie fanty,znasz sie, więc w czym problem.
Swoją drogą to zagiołeś mnie tym mocowaniem neodymka ja myslałem i myślałem az w końcy nie kupiłem sobie, nie znalazłem sposoby na to żeby nie pokękał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenon cieszę się że mogłem ci pomóc, pamietaj,najlepsze magnes to w tych wymiarach 7cm na 4 cm, jest odpowiednie do rzucania, i mocno trzyma.

Polecam każdemu zabawe z neodymem, myślę że teraz będe tu na tym forum, podpowiadał jak zrobic sobie poszukiwaczke magnesową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do huk 100 przyjacielu nie traktuj mnie jak guwniarza bo najprawdopodobniej mam wiecej lat niz Ty. Na forum jestem od 2 lat tyle ze zgubiłem kod do mojego niku mis"(i tu prośba do admina jakby mozna przesłac kod na e-maila ) jak wrócę z roboty to wkleje fotki bo w odróżnieniu od innych je robie i nie bazuje na opwoiesciach i bajkach. Fotki były wklejone na pokrwenym forum pare miesięcy temu.
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie myle to widziałem fotki tego T-34/85 w miesięczniku Nurkowanie -ale reki uciąć nie dam !!! -,,przyjacielu,, miś co do góniarza to ty sam to napisałeś-jeżeli mimo wszystko czujesz sie taki stary i obrażony -to przepraszam huk 100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM wszystkich . Ostatnio na bagnie trafiłem takie klamoty od czołgu lub działa
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_watek.php?id=342078
( wstawiłem kilka fotek) ,może ktoś z was tu zebranych rozpoznaje jakieś istotne elementy, które występują w danym typie ,części są napewno od jakiegoś sprzętu niemieckiego pytanie od jakiego ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie