Skocz do zawartości

CZOŁG


vojtaz2

Rekomendowane odpowiedzi

Magnes fotka.


Misiaczek67, może i zaworami sie pocieszysz, ale tego tam było torche, i smiałem się nie raz że czołg wyciągam w częsciach. Pewnie że ciekawi mnie to że tyle zaworów w jednym stawie, ja w domu mam zawór wysokości 30cm, a szeroki na dnie 10cm, jedyny taki na całe zabie oczko, chyba z bombowca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 266
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Czemu by nie, ale narazie zapomnijcie o jakiej kolwiek akcji, zawieszam swoją działalnośc na żabim oczku, mam nowe miejsce pełne atrakcji:)


Będe obserwował wasze ruchy, może odwiedze cię Misiaczek67 na żabim oczku, daj znać jak będziesz po piwku widział czołg:) opiszesz mi go. A i dasz mi namiar na te halucogenne piwo:) zostane delerem smacznego piwka dla poszukiwaczy, niech każdy widzi czołg:) nie bądzmy skąpi, Butelka w której jest zawarty czołg hi hi hi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtaz po co ci ten złom, taplanina w mule żabiego oczka przecież BIZNES masz pod nosem. A zdolnosci marketingowe moze ci pozazdroćcić sam KFC . Ludzi ściągnołeś tylko trzepać kasę, cała Polska wie co jest w Żabim oczku. Piwko coś na ząb, łopaty, magnesy, coś na komary, sprzęt do nurkowania i kobietki (albo nie)...itp Człowieku to interes jakich mało !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No urodziłem się po to zeby zarabiać kase:) z przedsiębiorczości na koniec roku szkolnego miałem ocene Bardzo DOBRY. a na szkoleniach w opolu z u.e napisałem najlepszy biznes plan:) Mam głowe do interesu, tylko za mało kasy żeby zainwestowac.

otwieram firme i już nie bede miał czasu na ODKRYWCE, itp. Pociesze was,że już nie długo nie będe miał czasu na poszukiwania.


Może ktos ma dom kóry wymaga fachowego remontu, zatrudniam fachowców w dziedzinie budowlanej, będe się zajmował kompleksowymi remontami lokali, adapcja itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profos czołgisci do BOJU, powini zrobic nowy dział na forum, dla czołgistów kórzy się dobrze bawią


A magnes jest objęty mosieżną obejmą, skręconą na dole i u góry, na krawędzi magnesu jest lekko zaklepana blacha, co daje pewnośc ze się nie wysunie, zaklepany i sciśnięty obejma, nie ma szans żeby go zgubić, tyle co on przezył akcji, sam jestem w szoku!

Można zrobic sobie tandete, kupić obejme do rur pcv. metalowa(stalowa) z gumowym srodkiem, nie daje gwarancji że bedzie trzymała!! ale widziałem już taką, i gościu działa na niej i jeszcze nie zgubił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaczek67 sprawny innaczej, ale równy ze mnie gośc:):):):)Każdy INNY wszyscy RóWNI!

wszyscy mamy ten samy cel, poszukujemy historie, jedni kopia dołki, jedni łowią złom, i kazdy z nas marzy o CZOłGU, tylko że ja jestem blisko , a wy tylko mi chcecie odebrac nadzieje:):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeności oboli"
szanuje ludzi!!!! Pracownik zadbany= dobra reklama firmy, pracownik wyposarzony w dobry sprzęt= porządne wykonanie, to wszystko = dobre zdanie klijeta o firmie.

Sprzęt zakupuje w firmie makita, bosch się chowa:):):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu by nie, ale narazie zapomnijcie o jakiej kolwiek akcji, zawieszam swoją działalnośc na żabim oczku, mam nowe miejsce pełne atrakcji:)" - twoje słowa

Zapomnialem zapytać to znaczy ze z tym czołgiem to taki żart - ubawiłem się po pachy wierz mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenon i Jaca2003 oraz inni, jest tam coś, uwazam że czołg w 99%. ale ale ja ide do szkoły!!!!!!!!!!i będę zakładał firmę, nie będe miał czasu już na łowienie potworów, no i jeszcze kocham jedną wspaniała dziewczyne o którą musze dbać

(czyli inne miejsce w moim zyciu)

Więc przyjaciele kochani, bierzcie się z Warsem98 do roboty, on załatwi odpowiednie papiery, oczywiscie ja też się pojawię na akcji.

Pozdrawiam, i do jutra. ide teraz spac,

Dobranoc drodzy poszukiwacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie