Skocz do zawartości

rekonstrukcyjne dziwadła


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 612
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Patrzcie na tego - srogi zawodnik w nieprzeciętnej sytuacji. Ciekawi mnie ekstrawagancki dobór ekwipunku i umundurowania oraz to że wg tego totenkopf walczyło w 39 z jednostkami KOP bo z takiej inscenizacji pochodzi ta fota ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to była chyba pierwsza rekonstrukcja gdzie WSZYSTKO jest nieregulaminowe i nie tak jak trzeba :D wyglądają gorzej niż ci z Darłowa - wiekszej obrazy chyba nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Horscie umieściłeś 3 fotografie z trzech różnych rekonstrukcji i następnie napisałeś że to pierwsza rekonstrukcja gdzie wszystko jest niergulaminowe o którą rekonstrukcje Ci chodziło.Jedno ze zdjęć jest z 2005 roku troche nie aktualne.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy ostatnio zamieszczone zdjęcia pochodzą z jednej i tej samej imprezy. Można poznać chociażby po tym, że zdjęcia są podpisane na żółto.

Widocznie nie jesteś na tyle błoskotliwy, żeby to zauważyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zdjęcia są z tej samej imprezy. Już nawet pomijajac fakt mundurów a raczej ich braku (bo cholerka kamo BW i hełm wykopek to nie mundur niemiecki...) te zdjęcia pokazują diabelnie zniekształconą historię, pomine juz te kamuflarze z lat 90, mp40 itp cuda, ale pojawienie się tam kogos w mundurze ss totenkopf to jakiś smutny dowcip, a wystarczyło by zmienic obszycia na wh - ale po co się wysilać prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskotliwy Panie Horście napisałem że umieszczone 3 ostatnie fotografie przez Pana a nie 3 fotografie ostatnio wogóle zamieszczone .Pozatym zdjęcie z dwoma panami w NRD - oskich płaszczach jest podpisane na czarno i na pewno pochodzi z innej rekonstrukcji niż pozostałe , wiem bo byłem a dla niewiernych wystarczy zauważyć że na pierwszym pada deszcz a na pozostałych świeci słońce .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie