Skocz do zawartości

rekonstrukcyjne dziwadła


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 612
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Miałem podobną przygodę – nie chciało mi się jechać do zaprzyjaźnionego od lat z moją rodziną szewca na drugi koniec miasta, więc poszedłem do osiedlowego rzemieślnika. Wytłumaczyłem gościowi łopatologicznie o co mi chodzi (wymiana podeszwy na skórzaną i podkucie) - ten buty wziął, powiedział, że taka robota to nie problem i w ogóle żebym za 4 dni przyszedł to będą na pewno gotowe. Po tygodniu przychodzę (bo nie miałem czasu wcześniej), a on do mnie z tekstem, że on w zasadzie nigdy czegoś takiego nie robił i „...nie bardzo wie jak w taką grubą gumę gwoździe wbijać…”. Ręce mi opadły, odebrałem mu moje buciory (na szczęście niczego nie zdążył spieprzyć) i zaraz pojechałem do tego mojego znajomego szewca. Ten buty zrobił mi tak, że do tej pory nadziwić się nie mogę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest fotka uczestników XXXII Rajdu Szlakami Walk nad Bzurą który odbył sie w dniach 13-15.IX.2002 roku. Konkretnie kto jest na foto nie wiem ale podejrzewam że harcerze, czytelnicy pisma TiS i osoby tworzące stowarzyszenie Polski Wrzesień 1939

Pozdrawiam Dawid Kasprzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze zdanie jest odpowiedzią poprawną i zostaje zaliczone.
Zdobyłeś pierwszą nagrodę, do odebrania na tegorocznej Bzurze - wykonanie własnoręcznie wzorcowego okopu osobistego dla jednego żołnierza.

pozdrawiam serdecznie

Jacek

ps. chyba, że wolisz coś innego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm nagroda kusząca i to bardzo ale z żalem zawiadamiam, że nie walczę" przeciwko WP więc na Bzurze pojawię się ewentualnie jako widz. Chyba że uda mi się gdzieś wypożyczyć umundurowanie i wyposażenie piechura WP.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czepiam drugiego od lewej, bo na pewno jestes ubrany prawidłow, tylko sygnalizuje, że jak ktoś planuje reko choćby na pikniku to nich najpierw wyda zarządzenie mundurowe. I zadba by sie uczestnicy dostosowali.
Kuniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)
to moze ja sie odważe poddać krytyce na obecnym etapie kopletowania:)wybaczcie tą koszulke pod bluzą i ten pasek od maski który się troche bazładnie ułozył:)no i zdjęcie troche małe ale większe nie weszło:) pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie