Skocz do zawartości

rekonstrukcyjne dziwadła


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 612
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pancerniak rzeczywiście wymiata, chłopak jak papierówka ;) Chyba też sobie uszykuje taki mundurek i się wybiorę na jakieś reko ... Może się jakaś znająca pani z TV skusi na wywiad ze mną nawet, kto wie ;)
Pozdrawiam
Łukasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie każdy posiadacz Sokoła" , albo NSU HK 101 " , jest zapalonym rekonstruktorem .Zdjęcia pochodzą ze zlotu , a nie inscenizacji historycznej . Wybaczcie Państwo braki w ich umundurowaniu , spróbujcie skupić się na pracy jąką włożyli w swoje pojazdy . Proponuje obejrzeć zdjęcia z paru medialnych rekonstrukcji , renomowane grupy nagminnie używają sprzętu mechanicznego nie mającego nic wspólnego z realiami odtwarzanej przez siebie epoki , lub kampanii . Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

satron 1200 - w pełni zgadzam się z Tobą, że nie wszyscy pasjonaci pojazdów militarnych muszą być jednocześnie rekonstruktorami. Zawsze z podziwem i zazdrością oglądam efekty ich pracy.
Zlot pojazdów militarnych jest imprezą masową. Publiczność nie zawsze w takich sytuacjach jest w stanie rozróżnić rekonstrukcję historyczną od przebierania sie w kostiumy zbliżone do mundurów z epoki, żeby fajnie wyglądać. I tutaj tkwi chyba sedno sprawy. Na tych zdjęciach są nie tylko właściciele pojazdów, ale mnóstwo osób wykorzystujących zlot do poprzebierania się w rozmaite mundury. I od tego jakiej jakości one będą zależy wrażenie jakie odniesie publiczność (o zachowaniu tych osób już nie wspominając).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja. Trzeba miec zrozumienie dla ludzi,miejsca, czasu i okolicznosci, w ktorym dane wydarzenie zaistnialo. Wydaje mi sie, ze czasami po prostu lepiej 'spuscic zaslone milosierdzia' niz bezproduktywnie egzaltowac sie. Wysmiewanie sie na forum specjalistycznym ( mam takie wrazenie ) z osob myslacych inaczej (tj o reko), chwaly raczej nie przynosi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ogolnie wiem o co chodzi z tymi pojazdami i życiem które włożyli w nie, i wiem gdzie zrobiłem błąd, ale jeżeli chodzi o niemieckich oficerów biegajacych z piwem to chyba odpowiedni temat jeżeli chodzi o nich.
Królik- Dzięki za link, niestety fota która tam była już się nie otwiera:(
Był to poprostu facet który przerobił naszego współczesnego U.S'a na mundur WH. Wygladał interesująco...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo slaby watek...
nie rozumiem po co wystawiacie te zdjecia? co roku to samo, zawsze po darlowku publiczne darcie łacha". osobiscie uwazam ze jest to ponizej poziomu tego forum, ludzie sie dobrze bawia a komus to sola w oku. chyba nie trzeba przytaczac argumentu ze kazdy jakos zaczynal itp, itp... a co do wlascicieli dwoch wczesniej wymienionych pojazdow przez satrona1200 to juz absolutna pomylka! chyba nie zdajecie sobie sprawy ile czasu, pieniedzy i poswiecenia trzeba wlozyc by odrestaurowac cos takiego, a w tych konkretnych przypadkach mozna by bylo za ta kase wyposazyc niejedna grupe reko.zwazywszy na ilosc pojazdow na inscenizacjach zamiast nasmiewac sie powinnismy raczej zyc w zgodzie i odpuscic sobie takie nic nie wnoszace tematy. takie moje zdanie na ten temat.

pozdrawiam kloss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie