Skocz do zawartości

Idz i patrz


panzerjager

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Oglądałem dawno temu. Film jest po prostu porażąjący autentycznością i naturalizmem. Pamiętam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Co ważne - film łamie stereotyp dobrego wehrmachtowca i złego ss-manna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

film jest niesamowicie naturalistyczny, szczegolnie podczas rozbojów niemców we wsi.....

Niektorym widzom pierwsze 60 min filmu moze wydawać się nudne, ale to jest właśnie nastrajający wstęp do ostrych scen głównej częsci filmu.

pozdrawiam KLAUS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche w tym filmie niedomagają kostiumy.
ale naprawde można to wybaczyć...
I musze powiedzieć ze gdy człowiek wciągnie sie w klimat tego filmu i to co dzieje się na ekranie to niezauważa tych niedoskonałości sprzetu.... a pojawia się on tam naprawde dziwny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WŁAŚNIE SKONCZYŁEM OGLĄDAĆ. PAMIETAM, ŻE JAK BYŁEM MŁODZSZY (TO BYŁ ROK 1985 ) TO WSZYSCY MÓWILI ŻE TO PIERWSZY RADZIECKI FILM BEZ TANDETY TYPU : DOSTAŁ DZIESIĘĆ KUL W KLATE JESZCZE ZDĄRZYŁ ZABIĆ KILKU NIEMCÓW A NA KOŃCU OBŁOŻYŁ SIĘ GRANATAMI I WSKOCZYŁ DO WNETRZA TYGRYSA.
PO OBEJRZENIU FAKTYCZNIE ROBIŁ NA MNIE PIORUNUJĄCE WRAŻENIE. CIEKAWE KTO WPADŁ NA POMYSŁ JEGO WYDANIA W WERSJI MASOWEJ?W KAŻDYM RAZIE POLECAM - FILM WART OBEJRZENIA.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie