Skocz do zawartości

Mapy - jak ktoś chce


Grzechotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucę to też tu dla porządku.
Informuje szanownych kolegów, iż na skutek upierdliwego wiercenia dziury w brzuchu przez pewnych hmmm kolegów, zabieram się w sobotę albo w niedzielę do zgrywania swego zbioru map. A, że drugi raz nikt mnie szybko do tego nie namówi więc ogłaszam wszem i wobec, że skoro i tak mam zarwany dzień piękny, więc jeśli ktoś chce to i tak mi już wszystko jedno więc mogę zgrać więcej kompletów.

Na stanie są:

WIGi 100 - jakieś 272 pliki (niektóre napewno się powtarzają) skany w kolorze, pliki zapisane część w jpg, część w png (110 sztuk)
WIGi 25 - niestety tylko trochę
WIGi 300 - też trochę jest
Sztabowe wojskowe wydane w latach 80 w skali 1:50000, praktycznie cąły kraj łącznie ponad 900 plików, brakuje do całości tylko 10 kwadratów, skany w skali szarości, zapisane w png, średnio plik ma 8-12 MB, a rozmiar to 5/5,5 tys pikseli, łacznie to 15 CD.
Wojskowe austryjackie 200 z lat 1890, skany w kolorze, są wszystkie wydane a obejmujące obecną Polskę
Niemieckie Karte des Deutschen Reiches w skali 1:100tys trochę jest ale jeszcze nie posortowane i dokładnie opisane, obejmują Prusy, Mazury, Śląsk Poznań.
Trochę innych niemieckich, Messtischblätter, Grossblatter, trochę starych historycznych, trochę operacyjnych z regionów różnych, kilka austryjackich 75, itd itd
W sumie łącznie wszytko to 13 GB około 22-25 CD

Teraz o kosztach :-(((:
Płyty - sam decydujesz jakie, tani badziew czy zgrywać na coś lepszego, piwo dla zgrywającego za godzinę pracy w dniu wolnym słonecznym, czyli dwa za całość (a-co) w końcu potrzebuje kalorii by zmieniać płyty :-))), i koszt wysyłki to także sprawa odbiorcy oczywiście.

Uprzejmie informuje, że nie posiadam nagrywarki DVD więc z tego powodu ma moc przerobowa jest wysoce ograniczona i wynosi 10-12 płyt na godzinę czyli komplet zgram w dwie, dlatego też niezbyt mam możliwości przeszukiwania i zgrywania poszczególnych kwadratów, no ale jak trzeba to się zmuszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś mógł wrzucić mi setki... byłbym bardzo wdzięczny. W zasadzie interesują mnie tylko mapki z pn-wsch Polski i z Białorusi, ale rozumiem, że ciężko będzie Ci przebrać...

Daj znać jak mogę Ci pomóc. I ile chcesz kasy.

Pozdrawiam
KRzysiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,28783;core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,28783&rfbawp=1149858488.033&ticket=7556073566674930Yjlmcxj3c46Nmqz2duxeE1pvkjfhkpQLZrnbZ44oZUuRIlW1cSgOiSskSjSx44J32gmKv2XNrkVObpOEE6e%2FAudYS05eWRJ19DYfMXAakSs%3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na ten link i stwierdzam że debilizm goni debilizm
Możesz kupić bez zezwolenia broń czarnoprochową - ale nie możesz kupić prochu
Możesz kupić wykrywacz - ale jedyne co możesz to powiesić go sobie na ścianie
i możesz pójść siedzieć na rok za posiadanie nagrywarki

Jak rany chyba Smoleń miał rację - trzeba zrobić ściepe narodową i kupić bombe atomową po czym zostawić ją na Wiejskiej bo chyba inaczej normalnie w tym kraju już nie będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie