Skocz do zawartości

Zdjęcia C2P - część druga


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 402
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
A czy któreś z tysięcy zdjęć zamieszczonych na forum (nie tylko przez moją skromną osobę), a wziętych z aukcji internetowych miało takie pozwolenie?
Przecież umieszczamy je tutaj nie dla zysku (przynajmniej ja), ale dla pogłębienia wiedzy na temat naszego uzbrojenia we wrześniu 1939r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Czy mi się wydaje czy na drugim planie stoją kolejno ciężarówki (Ursus)potem Fiaciki 508 (?!) i odpiero później (najblizej piechoty) C2P. Super zdjecie, a te pagróki w tle dość charakterystyczne, może dało by się rozpoznać jednostkę. Pagórki - to może rzeszowszczyzna, moze to jakis dywizjon rozpoznawczy ?! a może 10 BKZmot :)
Ci Panowie oficerowie na pierwszym planie - duży luz widze, mimo że jakaś szyszka przygląda sie piechocie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechota to raczej nie jest ze wzgledu na dlugie buty vel saperki. Moze byc artyleria plot (przynajmniej jeden nosil rogatywki zamiast beretow) a moze saperzy - jakos nie widze na zdjeciu armat a te na ogol eksponowano na pierwszym planie na tego rodzaju imprezach. Luz wsrod oficerow - moze dlatego ze dowodca sprawdza szyk/wyglad przed sama impreza?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu Bodziu000000 2008-02-16 09:28:00 w rowie obok C2P zmotoryzowana taczanka(?, czyli nasz łazik z podstawą?
Czy Bodziu zdjęcie to jest z jakiejś aukcji? Jeśli tak, to poproszę link - może będzie w lepszej rozdzielczości.

Pozdrawiam
T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie