Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
oooooo aleluja wreszcie się ktoś odezwał serwus Suchy, taa ja kopie w swoich okolicach, szukam sladów ss w lesie panewnickim ale jak na razie echoooo, wyszedł polski guziczek , no i najprawdopodobniej szwabski garnek ( stan agonalny ) staram sie zlokalizowac miejsce potyczki ( według miejscowych była takowa w obrębie starego poligonu na którym węsze za ss ) Garnek wyszedł w okolicach grobu zołnierza najprawdopodobniej rusa ( według miejscowych ) niemców niewiadomo gdzie zakopali. Łuski zadne nie wychodzą ale jak bysmy powęszyli większą grupą to może....... fajnie by było. A gdzie ta kapl... no moze inaczej kiedy tam jedziesz i czy sie mozna przyłączyć ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam zamiar dzis ja sprawdzic, ale w inny dzien takze mozna tam sie przejsc bo mam smetka a on slabiej chwyta drobnice( licze na jakies monetki przy kapliczce:P), kapliczka znajduje sie w okolicach wzgorza Wandy od strony Wesołej:), oczywiscie mozesz sie dolonczyc albo mozemy sie umowic na kopanko, ja nie ukrywam swoich miejsc w ktorych jeszcze nie bylem:P, hehe jestem ciekaw kto jeszcze sie odezwie z grupy Oszacht". To Zeferan daj jakis termin lub cosik takiego a ja napisze czy mi odpowiada czy nie, a Ty masz auto lub cosik innego?bo ja dysponuje rowerkiem a tez bym pokopal w tych lasach Panewnickich:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus jedyny mój wolny dzionek na kopanie to niedzielka , auta niestety nie mam więc jak na razie ta kapliczka mi odpadnie . Chyba żeby Yarek się skusił ale co z nim nie wiem może jeszcze wakacje. W niedzielke ide do panewnik jak co to zapraszam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyle czola dla Pro Fortalicium (bardzo ladnie odnowiony ten schron) i dzieki za kielbaski:P

PS. chlopaki kiedy jakies wspolne kopanko?ja mam szkole w pon. srod, i czw. wiec w te dni mi odpada ale pozostaja cztery pozostale az sobie roboty nie znajde:P
pzdr.
Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak możecie to może w sobote wypad na 0szacht!! co wy na to??
nieodzywam się długo ponieważ cały czas teraz jeżdże i rozsyłam cv po różnych firmach ponieważ szukam pracy!!
ale nie martwcie się cały czas obserwuje temat :-D
a co jest z Yarkiem i Neptunakiem??
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOO co za ożywienie!!!! no chłopaki ustalcie termin byle by nie w ten week bo rozp.... mi sie saperka i czekam na nową hehehe
Pozdrawiam:
ps. Znachor może skoczymy przy okazji kiedyś z wieczora na szczupaczka byłem i widziałem jak jedno bydle chodzi....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie