Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam, mnie tez powaliło . Kleszcz z lasów Panewnickich spowodował chorobe zakazna zwaną Boreliozą :( , mam nadzieje że wyjde z tego. W pore zauwarzyłem oznaki zewnętrzne tego paskudnego chorubska więc mysle że bedzie dobrze... nie ma to tamto i tak wróce do LASU!!!
Pozdro dla Wszystkich!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga
Wyjazd na Jure od ran w dniu 11.06-niedziela.
Znachor - szukaj nowego monetkowego pola.
Pozdrawiam
Yarek

Ps. A może kopniemy coś jutro po południu.
3 Górki lub ten teren gdzie był Flak?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge jechać z wami dzisiaj na te 3 górki albo lepiej to stanowisko flaka byśmy przeszukali :-)
a monetkowe pole nadal szukam i jak już coś wykombinuje to wierzcie mi że powinno się udać :-)
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok yarek czekamy na jakiś sygnał od ciebie!! rozmawiałem z bacą :-D powiedział że niepowinno padać??
cytuje: Panie f ksysu nic me ne łomie, wiec padoć nie pofinno" :-)
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopaczki:D dzisiejszy wypad w teren mnie zaskoczyl:d a co dopiero Wajche:D poczciwy Oszacht zrobil mu niespodzianke w postaci niemieckiego garneczka:D
no to Wajcha jak nastepnym razem bede u Ciebie to zrobie foto i wciepne na forum:D, a tak apropo zaczoles go czyscic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bylismy dzisiaj z yarkiem na wypadzie niedaleko 3 górek ale nic ciekawego nieznależlismy oprócz paru guziczków, jakichś monetek oraz łusek które yarek wytargał z ziemi, mi sie niestety nieposzczęściło!!ale za to poznalismy się z Mathew który do nas przyjechał, i tu go pozdrawiam serdecznie :-)
a co do tego garnka niemieckiego, AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!czy naprawde wam wyszedł Hełm niemiecki??suchy albo wajcha podajcie okoliczności tego cudownego fantu, gdzie leżał okop ziemianka czy na prostej ziemi??czy oprócz tego fantu było coś nieopodal jakieś bynajmniej łuski, albo jakieś oporządzenie??
Sorki bardzo ale mnie ciekawość mocno zżera :-)
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miło było Was poznać. Co prawda wpadłem na chwilę bo cały dzień na Jurze, stamtąd też monetka, spośród kilkunastu najciekawsza. Luknijcie przy okazji tu i tam bo ja kleszcza przytargałem. Na szczęście nie zdążył sie przyssać. Zauważyłem przy kolacji jak wędruje po mojej handce.

pozdro
Mathew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie mnie ostatnio pech przesladoje!!! Jak sie zbieram na wyjscie z wami to cos mi zawsze przeszkodzi.
Wczoraj ubezpieczalnia, mosialem jechac na ogledziny bo mi idiota na parkingu w auto wjechal i to tak ze mi pol metra je przestawil. I oczywiscie sie okazalo ze to stary facet ktory ledwo umial chodzic bo powloczyl nogami. I taki ma prawo jazdy i auto nie przystosowane dla inwalidow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej jak sie na ten temat wypowie Wajcha ktory go znalazl:) helmik wyszedl nie dokladnie na Oszachcie ale w jego okolicy:) niestety z ciekawych rzeczy to tylko on byl bo reszta to odlamk i.....to juz chyba wszyscy wiedza co mozna tam znalesc:/, Znachor z tego co widzialem to fancik wyszedl na w miare rownym terenie, a w poblizu nie bylo okopow:) Qrde przez 100m bieglem jak mnie Wajcha wolal:D
widze ze u Was tez nie bylo tak zle:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Zefferan, niesłyszałem o tym miejscu. aco tam miało się znajdować??
szuakm tego miejsca na wypad na jure, ale narazie niemam pomysłu, w sumie przydałaby sie jakaś nowa monetonośna miejscówka!! :-D
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znachor, dokładnie nie wiem jeden z moich straszych kolegów opowiadał mi że jak był dzieckiem ( lata 50- te) to właśnie tam chodzili z chłopakami na łuski, z tego co pamięta to były łuski niemieckie z II WŚ, gdzieś przeczytałem na forum ( Suchy tez się tam udzielał ), że w tamtym rejonie miały prawdopodobnie szkolenia jakieś jednostki SS . Moze to właśnie na Bagrach??? Mam znajomego specjaliste od SS ale namierzyć go trudniej niz maussera w ziemi ale jak go spotkam to wypytam o te Bagry.
Pozdrawiam :
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat cos mi swita, ale jak sie nie myle to byl to jakis czas temu i nie wiadomo do konca czy szkolily sie w tamtych rejonach formacje SS. Jak sie gdzies pomyslilem co do tamtego watku to mnie Zefferan popraw:) a najlepiej jak masz gdzies link do tego posta to podaj:]
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, Suchy ja nie w tym sęsie że sie pomyliłeś ale ze uczestniczyłes w tej rozmowie jako zainteresowany. Co do szkoleń tych formacji ss to sie tym b. zainteresowałem i postaram sie namierzyć jakos tego gościa o którym Wam wspominalem jak coś bede wiedział to zaraz daje znaka. Znachor, Yarek bardzo was przepraszam, jak jeszcze raz dam d.... to SAPERKA w PLECY!!! Na niedzielny wypad jakby co to sie pisze.
Pozdrawiam:
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yarek pochwal się co wygrzebałeś z ziemi w ten piątek co do mnie dzwoniłeśa mi się rozładowały baterie :-)
niop pochwal się!!
Bitwa Wyrska, widze że fotki się pojawiły na ich stronie!!Panowie mogę powiedzieć z wielką dumą że tam byłem z Yarkiem i było naprawde zaje..iście i mówie wam że co roku będe tam na rekonstrukcji, nie ma bata żebym przeoczył tą impreze :-D
ciekawe co Mathew wyjoł z tej zagiętej łuski, Yarek wiesz coś o tym coś i pochwal się w końcu co ci w piątek wyskoczyło :-)) ??
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie