Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Hejka!!
Co jest Śląskie Pierony??!!:))))
Widzę,że się dobrze bawicie.
Może na następnej bitwie weźmiecie udział??:)))
Któż to wie.
Pamiętajcie,że jest tylko jedna słuszna strona hihihihi.

Pozdrowiom pilgrzymów z Ślonska:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możnaby coś pomyśleć.
D.Jack chciałby sprawdzić ta ciężarówkę w Piotrowicach, chociaż ja raczej w to nie wierzę.
Jest zagrożony wyjazd na Jurę w niedzielę, bo ja najprawdopodobniej zabiorę się ze znajomymi, którzy równiez jadą w niedzielę (chociaż nie jest to takie do końca pewne).
Pozdro Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś wypad w tygodniu mówicie?? ja mam wolny tylko czwartek i piątek niop i oczywiście weekend!! kurcze Yarek nierób nam tego :-(( jeśli niepojedziemy Neptunak z Yarkiem, to w skrajnej desperacji bierzemy Neptunak w niedziele plecak, prowiant, jakieś procenty niop i oczywiście wykrywki i zabieramy się na jure na Stopa :-D
napewno ktoś nas zabierze ale możemy mieć problem z powrotem i dlatego te procenty ponieważ teraz noce nie są zbyt ciepłe. jedynym minusem tego może być to że zawsze może nas ktoś zgwałcić, zabić i bestialsko zamordować, pobić lub okraść z wykrywek ale co tam co się nie robi dla naszego hobby!!!

rozmowa :-D :
naChoR: psssssss cicho, Neptunak jak myślisz moze yarek to usłyszał i się zlituje nad nami??
Neptunak: nie no napewno się zlituje, to chłopak o dobrym sercu!
ZnaChoR:ja wiem że to dobry chłopak, i też mam taką nadzieje!
ZnaChoR:Ejjj Neptunak nierozklejaj się będzie dobrze, ejj niepłacz!
Neptunak:dałem dupy ostatnio, i Yarek juz mnie chyba nielubi, już mnie nigdy nieweźmie. łaaaaa to wsystko przezemnie
ZnaChoR:ejjj nie płacz już, bąąądź twardy. wypad musi się udać :-) B Ę D Z I E M Y Z B I E R A Ć B O R A T Y N K I
Narrator: i w tym momencie Neptunak zareagował na słowo "Boratynki uśmiechając się od ucha do ucha"

pozdr.ZnaChoR
ps.widzisz Yarek co zrobiłeś :-))!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie chłopaki, też bym wyskoczył w niedzielke gdzieś najlepiej w pole bo do lasu mam jeszcze mały wstręt...Znachor jak co to ja sie pisze na wyjazd stopem tudziesz pociagiem w połączeniu z PKS-em jak by co oczywiście, bo jak by sie znalazło miejsce w wozie to chetnie skorzystam:)
Pozdrawiam:
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zapomniał bym , mam fajne miejsce do spenetrowania: stara osada, nie wiem ile domostw ale koleś mówił że około 15. Może się trafi jakiś zakopany skarbczyk góralski. Wybieram się tam gdzieś w połowie czerwca( o ile pogoda dopisze ) Dam znać przed wyjazdem.
Pozdrawiam:
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarek powiedz że wypad się uda w tą niedziele?? daj choć jakieś słówko nadzieji :-(
aaaaaaaa widze że tu wszyscy wariują, bądźmy optymistycznej myśli!!
pozdr.ZnaChoR
ps. B Ę D Z I E M Y Z B I E R A Ć B O R A T Y N K I" :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki!!!spokojnie:) ze Yarek raz z Wami nie pojedzie to nie koniec swiata:] moze jedzie z innymi zeby sie dowiedziec gdzie sa jakies miejscowki:)ja jestem takiej zasady ze na wykopki nie chodze non stop z ta sama osoba, tylko z kazdym kto chce pokopac:) bo to stalo by sie po jakims czasie nudne, bo i miejscowy by sie skonczyly, a tak jak chodze z roznymi osobami to zawsze sie dowiem czegos ciekawego. Ale nie powiem bo tez mam pare osob z ktorymi mi sie najlepiej chodzi i je najbardziej lubie:P
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja sie pisze na jutro jak najbardziej. Kończe prace o 17.00 i jestem wolny, moge gdzieś dojechać jak byscie jechali wcześniej , dajcie tylko znaka gdzie. Prosze o info jeszcze dzisiaj bo jak pojedziemy na Oszacht to musze wziąść wykrywke do pracy. A co do panewnik to mozna by było sprawdzić rejon tego bunkra tam gdzie mi wyszedł ten iefart"...może a nuż coś wyjdzie fajnego tym razem.
pozdrawiam:
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarek ale te czeskie okopy są w Katowicach a nie w Czechach, hehehe, że reklamacja ? A co za płytkie wykopali ? hehehe, z Czechami to tak zawsze, już Szwejk dawno ich zdemaskował.
A tak na poważnie to w łusce było tylko powierze z epoki, nawet nie zdążyłem powąchać , :)

pzdr
Mat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chyba wczoraj niebyliście bezemnie??, byłem w M-ce i zdawałem wymiane butli, wróciłem dzisiaj rano ponieważ zasiedziałem się jeszcze na giszowcu wczoraj!! Ale dzisiaj mam cały dzień wolny aż do Niedzieli bo w poniedziałek mam wykłady :-D!!
Dzwoniłem do Yarka przed chwilą ale mnie odrzuca! chyba jest już w Czechach a Roaming jest taki że nawet jak ja bym do niego dzwonił to by jemu także zjadało kase na komie :-)
pozdr.ZnaChoR
ps.Z tym wypadem to i tak nadal obstaje za Oszachtem!!w końcu mieliśmy się tam kiedyś wszyscy spotkać i pokopać! ale wszyscy nawalili :-( niop to może w końcu tam pojedziemy :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, Znachor bylismy wczoraj z Yarkiem u nas w lesie. Wydzwanialiśmy do ciebie od 16 ale echoooooo, tak przypószczałem że masz zajęcia ale nic sie nie martw co sie odwlecze to.....Teren wokół pomnika przeczesany nic konkretnego nie wyszło oprócz 2 ozrywek" ( po jednej na głowe). W drodze powrotnej po jednej łusce Manlicher z I-WŚ. Z ciekawszych fantów to Yarkowi wyszła blacha wędkarska w środku lasu + cięzarki , a mnie zegarek UNITRA hehehe.
Pozdrawiam:
zefferan\"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yarek jak bedziesz kiedys na Krasowach czy Kosztowach jeszcze kopac, i jak bedziesz mial wiecej czasu o sprawdz te miejsce kolo tartaku jak mozesz, bo mnie ciekawi;) ja nie moge sprawdzic bo wieza telewizyjna daje mojemu zaklucenia:/ a Twoj wykrywacz nie powinien miec akich problemow:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki ja już wariuje siedząc w domu, a w dodatku słucham na kompie piosenki i nie moge przestać jej słuchać!! http://www.maxior.pl/?p=index&id=18410&8
Yarek pojechałbym na jakiś wypad dzisiaj :-D
????
pozdr.ZnaChoR
ps.piosenke z tego linka słuchacie oczywiście na własną odpowiedzialność, Uwaga bardzo uzależnia!! :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze jutro bysmy gdzies skoczyli???? Nosi mnie a mam wolny caly dzien!!!! koncze rano ale JA CHCE GDZIES JECHAC YAAAREEEEK !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrobimy sciepe na paliwo i heya banana!!!
Dajcie znac sms lub telefon, bo kompa ustawiam po formacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie