Skocz do zawartości

Oszacht Team


yarek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 289
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zefferan to Qrde niedobrze ze chyba mozemy tylko my sie zjawic:/ bo jak pisalem o spotkaniu t chodzilo mi o to ebysmy sie w jak najwiekszej grupie spotkali zeby odrodzic Oszacht Team":D, moze troche poczekamy z tym spotkniem az wiekszosc bedzie mogla? co Ty na to?
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, mówiąc spotkanie miałem na mysli wykopki i tak będe w sobote na Oszachcie to mógł bym się spotkać, a rozmowa z Toba na ten temat oczywiście nie była wiąząca...Też jestem zdania ze na spotkaniu teamu Oszachtu powinni być wszyscy, więdz lepiej takie cos bedzie zorganizować po wakacjach. Wiesz jak to jest , teraz wiekszość z nas jest w rozjazdach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja myslalem zebysmy wszyscy sie spotkali, i oczywiscie troche pokopali:) najlepiej bedzie jak kazdy wroci z wakacji i da znac ze moze sie spotkac:) poczekamy na wszystkich i wtedy zrobimy spotkanie grupy Oszach Team":D. Zobacze czy w sobote pojade na wykopki, nie wiem jaka bedzie pogoda, a w skwarze ni chce mi sie chodzic:P
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na jutrzejszy wypad w teren też bym się wpisał!!
to co suchy masz już tego smętka, i czy idziesz także z zefferanem na oszacht jutro??
jakby co to dzwonić!!
pozdr.ZnaChoR
ps. wcześniej niedawałem znaku życia ponieważ albo pracowałem albo gdzieś sobie pojechałem odpoczywać!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no mam smetka i juz bylem z nim w terenie, sprawuje sie jak narazie niezle, musze sie jeszcze dobrze nauczyc nim poslugiwac. A co do jutrzejszego wypadu to jeszcze nie wiem, bo moze sie na Wzgórze
Wandy przejde bo nie wiem czy w taki upal bedzie mi sie chcialo taki kawal ba rowerQ zapylac na szacht:)ale jak nie bedzie az tak cieplo to sie tam zjawie, jak bede na Oszachcie to puszcze Ci sygnalka Znachor i sie gdzies tam znajdziemy:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co znalazłeś już coś na wzgórzu wandy, bo ja jak narazie nic tam ciekawego nie umie znaleźć, nawet łuseczki!!????
z najstarszych rzeczy to znalazłem tam monetki z PRL :-)
niop chyba że masz tam jakąś miejscówke co jeszcze nikt o niej niezna ;-)
kurcze ja mam ochote zbadać ten lasek przy drodze na z murcek na wesołą gdzie ponoć był tam ten oddział niemiecki rozbity!!
pozdr.ZnaChoR
ps. a ja jade koło 10-tego w okolice Lelowa na wieś, i myśle że ta susza co jest wyjdzie na moją korzyść, i że już wszystkie pola które chce przejść za monetkami będą już puste i przeorane :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe niestety nie mam zadnej pewnej miejscowki:/ dowiedzialem sie czegos nowego o Wesolej:), a o ktorej jutro chcecie na ten Oszacht sie wybrac??a moze by na tym Wzgórzu Wandy jeszcze poszukac??moze po tych okopach pochodzic, najlepiej jak do mnie bs przedzwonil Znachor, masz moj numer:) ja nie moge zadzwonic bo mam pare gr na komie:/
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chlopaki:) kiedy jakis wspolny wypadzik? Qrde musimy pomyslec nad rozwinieciem naszej grupy:) zaowazylem ze na forum jest duzo ludzi z Katowic, Sosnowca i Mysłowic. Tak sobie mysle ze gdybysmy sie polaczyli to by dopiero byla grupa:D trzeba bedzie nad tym pomyslec:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
No i po wakacjach. Trzeba by coś kopnąć wspólnie.
A możeby tak Zeferan tą Twoja strzelnicę. Co wy na to panowie?
Podejrzewam, że Zeferan się zgodzi. A jeśli tak to może by tak w środę lub w czwartek po południu?
Pozdro
Jarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Yarek :-))!!! w czwartek mam czas aby gdzieś wypaść poszukać!! w środe musze robić w sosnowcu na cmentarzu, ponieważ przyrabiam sobie na wyjazd 12 sierpnia do naszej miejscówki monetkowej niedaleko Lelowa (wiesz o jakie miejsce chodzi) jako ak jakby grabarz" (jakiegoś nieboszczka trza wykopać i postawić mu nowy grobowiec)!!
a więc Yarek w czwartek jestem na 100% w dyspozycji do kopania!!Hmmm strzelnica :-) !!!!!chłopaki wchodze w to :-D !!
pozdr.ZnaChoR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co? szanowne towarzystwo Oszachtowe bylo dzis na wyprawie? jakie rezultaty jak tak? ja niestety nie bylem bo syn od Wajchy rano nie mogl. Kiedy bedziecie kopac gdzies w okolicy zebym mogl poryc z Wami?Yarek moze na tej kepie na Krasowach? dowiedzialem sie duzo info na ten temat ale jeszcze ich nie sprawdzalem.
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka:) dzisiaj wybralem sie z moja ukochana na rowerek i postanowilem wziasc wykrywke:P pojechalismy na Oszacht i chodzilem niecala godzinke, znalazlem luske z pps, glowke naboju pps, kulke szrapnelowa( moim zdaniem dziwne znalezisko na Oszachcie, znalazl juz tam ktos taka?), zapalnik( od granatu ale w tragicznym stanie), scyzoryk(taki malutki:D) aha przyznac sie!!!ktory kopal na Oszachcie i na wieszchu zostawil co nie co? moim zdaniem kal ok 75mm? co?co? musialem po kims posprzatac a moja by zawalu dostala:(
a jak tam u Was?byliscie na jakiejs wyprawie?
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co poumieraliscie?moze bysmy sie umowili na jakies kopanie w okolicach Oszachtu, albo na Kepie na Krasowach?albo cos takieg bo rowerek ma ograniczony zasieg:P. Aha gadalem z Wajcha, jak to bywa w naszym fachu ylko nieliczni nie maja problemow z zonami:P Wajcha niestety do niech nie nalezy:( ale mam nadzieje ze zadzwoni i gdzies wyskoczymy:)
Neptunak, Znachor, Yarek, Zefferan kiedy sie wszyscy spotkamy? Znachor mniej wiecej wiem juz gdzie zostal rozbity ten odzdzial niemiaszkow:)
pzdr.
Dawid
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie